Luxusné autá, francúzske bublinky, krásne dámy a prehliadka top trendov sezóny. Nevšedný late night shopping v bratislavskej Galérii Cubicon, neušiel pozornosti nielen slovenského šoubiznisu.

Exkluzívne podujatie Cubicon Escalation ponúklo módnu show, ktorá sa len tak nevidí! To ale nie je ani zďaleka všetko …

V prvej polovici novembra 2018 prebehol v Shopping Galeria Cubicon neobyčajný večer. V spojení krásnych dám, úžasných športových áut z Porsche Fans Slovakia a v neposlednom rade so svetoznámym šampanským Moët & Chandon v ruke. Presne tak sa stal z obyčajného štvrtkového večera, večer výnimočný.

Originálny koncept prehliadkového móla v spojení s obrovskou LED stenou v tvare E, cez ktorú prechádzali eskalátory, bol tento večer zárukou úžasnej módnej show.

Stylistka Silvia Valent sa postarala o krásne outfity z exkluzívnych značiek Loding, Café Coton, River Woods, Vicomte A, Letanneur, Cosmoparis, Morgan, Sinéquanone, Yamamay a z multibrand obchodov LM2 – La Maisone De La Mode a Talianka, ktoré nájdete len v Shopping Galeria Cubicon.

Tieto modely ste mohli vidieť na tých najkrajších ženách, aké na Slovensku máme. Vanessa Bottanová, Denisa Vyšňovská, Marika Časnochová, Mirka Luberdová, Soňa Štefková, Simona Leskovská, Michaela Meňkyová, Veronika Maťašová a ďalšie. Mohlo by sa zdať, že tento večer je len o dámach, ale ani páni nemali núdzu o dávku módnej inšpirácie z prehliadkového móla.


Exkluzívnym večerom sprevádzal všetkých prítomných moderátor Michal Sabo a DJ-skému pultu kraľovala vynikajúca Donna Bucks

Pridaj komentár