Hľadáte spôsob, ako si oddýchnuť, načerpať novú energiu, spraviť niečo pre svoje zdravie a zabaviť sa so svojimi priateľkami? Potom by ste mali určite spozornieť! JUSTWOMAN by Diva´s je jedinečný projekt, ktorý je určený práve vám!

Exkluzívna súťaž o 2 lístky a exkluzívny balíček na najštýlovejšiu dámsku jazdu JUSTWOMAN!!! Ako sa do súťaže zapojiť?

30. júna 2018 sa v Bratislave (Veľký Draždiak) bude konať najštýlovejšia dámska jazda – JUSTWOMAN by Diva´s, ktorá je spojením športu, oddychu a zábavy. „Vďaka skvelej odozve na prvý ročník sme sa rozhodli, že aj v roku 2018 pripravíme toto výnimočné podujatie. Spoločne tak chceme vytvoriť silnú komunitu žien, ktoré sa podporujú, inšpirujú a majú rovnaký cieľ – cítiť sa krásne a byť fit,“ povedala organizátorka akcie Lenka Šoltésová.

V tento deň na chvíľu zabudnete, že ste mamami, manželkami, študentkami, zamestnankyňami, či podnikateľkami. Budete patriť k ženám, ktoré chcú spraviť niečo pre seba. Vystúpite z dookola sa krútiaceho kolotoča, doprajete si aktívny oddych na čerstvom vzduchu a o nič sa nebudete musieť starať. Viac informácií o tejto výnimočnej akcii sa dočítate tu.

Pri príležitosti tohto jedinečného podujatia vám prinášame možnosť zapojiť sa do súťaže o exkluzívny balíček JUSTWOMAN.

Pre 2 výhercov sú pripravené balíčky, ktoré obsahujú 2 lístky na JUSTWOMAN, balíček tyčiniek Tekmar Woman Line a balíček produktov Oriflame. Nepremeškajte túto jedinečnú príležitosť a zapojte sa do súťaže ešte dnes. Ako sa do súťaže zapojiť?

Stačí veľmi jednoducho splniť 3 základné podmienky:

  1. Staňte sa fanúšikom facebookovej stránky M magazín.sk tak, že jej dáte svoj „LIKE“
  2. Verejne zozdieľajte článok so súťažou
  3. Do komentára pod článok nám napíšete, prečo by ste sa podujatia JUSTWOMAN chceli zúčastniť

POZOR !!!!!

Súťaž prebieha do nedele 10. júna 2018! Všetkým súťažiam želáme veľa šťastia!

3 KOMENTÁRE

Pridaj komentár