Everyday Tattoo – Dotvorte svoj outfit krásnym a zaujímavým metalickým tetovaním

426
Everyday Tattoo – Dotvorte svoj outfit krásnym a zaujímavým metalickým tetovaním 4

 

Pripravte sa na leto už teraz! Oživte svoj outfit každý deň zaujímavým tetovaním Everyday Tattoo. Everyday Tattoo je dočasné metalické tetovanie pre fashionistov, ktorí majú radi zábavu a najnovšie trendy. Momentálne predstavuje obrovský boom v Californii a obľúbili si ho aj mnohé celebrity. Zo slovenských celebrít je to modelka a moderátorka Soňa Skoncová. Dajte priestor svojej fantázii a dobrodružstvo sa môže začať!

Everyday Tattoo – Dotvorte svoj outfit krásnym a zaujímavým metalickým tetovaním

everyday_tattoo_mmagazin

Mmagazín.sk vyspovedal majiteľku Everyday Tattoo a prináša Vám s ňou jedinečný rozhovor:

Ako dlho vydrží tetovanie Everyday Tattoos?

Tetovanie by malo vydržať približne 4-6 dní. Záleží však na tom, kde sú „tetovačky“ umiestnené a ako dobre sa o ne staráte. Mali by ste sa určite vyhýbať mydlám, krémom a pleťovej vode, pretože tie by mohli tetovanie poškodiť.

everyday_tattoo_mmagazin1

Ako sa používa Everyday Tattoo?

Veľmi rýchlo a ľahko možno naniesť Everyday tetovanie pomocou malého množstva vody. Pre najlepšiu aplikáciu požiadajte priateľa, aby vám s tým pomohol. Pred použitím dbajte na to, aby bola vaša pokožke čistá a suchá, bez akýchkoľvek olejov alebo krémov na pokožke. Vystrihnite tetovanie čo najbližšie k okraju a vyberte priehľadný list. Umiestnite tetovanie lícom nadol na koži a držte vlhkú handričku na ňom asi 30 sekúnd. Odstránite papier a jemne pohlaďte s vlhkou handričkou.

everyday_tattoo_mmagazin1aa

Je tetovanie bezpečné pre pleť?

Rozhodne áno! Everyday Tattoo je netoxické a bezpečné pre každého. Určite však nepoužívajte na citlivú pokožku, okolie očí alebo ak ste alergický na lepidlá.

everyday_tattoo_mmagazin1aaa

Ako môžeme tetovanie odstránim?

Ak chcete odstrániť Everyday Tattoo jednoducho použite detský, kokosový alebo olivový olej. Opakujte podľa potreby a po odstránení naneste hydratačný krém.

everyday_tattoo_mmagazin2

Aká je žena, ktorú zdobí Everyday Tattoo?

Štýlová a trendy, žena ktorá vie čo je momentálne veľmi IN.

everyday_tattoo_mmagazin2

Na akú príležitosť je vhodné zvoliť Everyday Tattoo?

Je to veľmi individuálne. Everyday Tattoo sa dá nosiť aj na bežné príležitosti, počas normálnych dní, ale aj na večierky, festivaly, kúpaliská a rôzne párty. Vášmu outfitu to dodá ten správny šmrnc. A budete neprehliadnuteľná! Čo je obrovská výhoda je to , že tetovanie nemáte večne a môžete si ho len tak vyskúšať a vaši rodičia vás pritom nezabijú resp. vy nebudete ľutovať, že ho máte na celý život. S našim tetovaním môžete mať na tele “vytetované “ každý deň niečo iné a predovšetkým využívať svoju fantáziu a vytvoriť na svojom tele niekedy až umelecké dielo. Vieme vám garantovať, že to je skutočne zábava!

everyday_tattoo_mmagazin3

Pre akú vekovú kategóriu je Everyday Tattoo určená?

Pre všetkých!!! Naše tetovania nemajú vekovú hranicu!

everyday_tattoo_mmagazin1b

Aký je váš najobľúbenejší kúsok?

Tak to je naozaj veľmi ťažké vybrať si len jeden. V tom je ten problém a často sa to stáva aj našim zákazníčkam, že si nevedia vybrať ten, ktorý je pre nich úplne naj. Volia potom možnosť viacerých listov. A my sa im vôbec nečudujeme, my ich milujeme totiž úplne všetky.

everyday_tattoo_mmagazin1c

Ako vybrať čo najlepšiu kombináciu tetovaní Everyday Tattoo?

Záleží len a len na vašej fantázii a ak si nebudete vedieť dať rady, stačí ak si pozriete inšpiratívne obrázky našich tetovaní na našom facebookovom profile, kde mimochodom prebieha aj množstvo súťaži. Veríme, že vás fotky budú inšpirovať a kombinovať tetovania sa vám bude oveľa ľahšie.

everyday_tattoo_mmagazin4a

Je vhodné Everyday Tattoo pri používaní solária?

S tetovaním je dovolené sa sprchovať, kúpať v mori a solárium by nemalo byť problém. Čím menej však vystavujete tetovanie soláriu vydrží vám na tele dlhšie.

everyday_tattoo_mmagazin3a

everyday_tattoo_mmagazin4

everyday_tattoo_mmagazin3b everyday_tattoo_mmagazin3c everyday_tattoo_mmagazin3deveryday_tattoo_mmagazin1d11042240_10152744690450866_1756870746_n

Pridaj komentár