Emporium Fashion Bazár – Nepremeškajte jedinečný bazár módnych stylistiek

526
Emporium Fashion Bazár – Nepremeškajte jedinečný bazár módnych stylistiek 2

V nedeľu 26.4.2015 sa uskutoční špeciálna 9. edícia známeho Emporium Fashion Bazáru. Výnimočný Bazár módnych stylistiek bude prebiehať v priestoroch Výdajne Radosti v Bratislave na Karadžičovej ulici 12 v spolupráci s online obchodom Zoot.sk.

Emporium Fashion Bazár – Nepremeškajte jedinečný bazár módnych stylistiek

fashion_bazar_mmagazin1

Svoje módne skvosty z rôznych fotení či stylingov budete môcť za skvelé ceny nakupovať od 5 známych slovenských stylistiek. Svoju účasť potvrdila Jana Tomas (Nákupné maniačky), Monika Blahová (Emma, Miss Slovensko, Broňa Horváthová (Emma, Mollie Tvorí), Katarína Drobná (stylistka rôznych reklám) a Nina Gašparíková (Šarm, Beauty and Woman, Hair and Beauty).

Monika Blahová (Emma, Miss Slovensko)

fashion_bazar_mmagazin2

Okrem toho že si od profesionálnych stylistiek budete môcť nakúpiť skvelé handry, topánky či doplnky, sme pre vás pripravili kopec prekvapení a skvelú domácu limonádu , či cider!

Broňa Horváthová (Emma, Mollie Tvorí)

fashion_bazar_mmagazin3

Emporium Fashion Bazár je udalosť, ktorá umožňuje zbaviť sa vecí, ktoré už nenosíte či zakúpiť si naozaj unikátne kúsky od zúčastnených predávajúcich. Populárne módne akcie sa v Bratislave organizujú už 2 roky.

Jana Tomas (Nákupné maniačky)

fashion_bazar_mmagazin4

Bazár stylistiek je špeciálnou edíciou, v máji sa opäť vrátime ku konceptu kedy na Bazáre môžu predávať rôzne predávajúce. V prípade ak by ste na májovom Bazáre mali záujem predávať, určite sa na 26.4 do Zoot príďte pozrieť!

Nina Gašparíková (Šarm, Beauty and Woman, Hair and Beauty)

fashion_bazar_mmagazin5

Vstup na Emporium Fashion Bazár je vždy zadarmo! Predávajúce za možnosť predávať platia registračný poplatok. Viac informácii sa dozviete u organizátorky Niny Gašparíkovej.

Jedno z najkrajších prekvapení Emporium Fashion Bazáru – Kapela Walter Schnitzelsson 

fashion_bazar_mmagazin5a

Z histórie Emporium Fashion Bazáru

fashion_bazar_mmagazin6fashion_bazar_mmagazin6afashion_bazar_mmagazin6bfashion_bazar_mmagazin6cDY9B0065uu DY9B0077uuu DY9B0106uu

[emporiumbrands.blogspot.sk]

Pridaj komentár