Sunday Times Magazine si pre svoju titulku ulovil krásku svetového mena! Stala sa ňou Emily Ratajkowski, ktorá skrášlila nielen obálku, ale i niekoľko ďalších lesklých stránok štýlového magazínu.

Anglickú modelku v čiernom body s odhaleným chrbtom a khaki nohaviciach, zachytil svojim objektívom v módnom priemysle známy celebritný fotograf Austin Hargrave.

Stylistka Emma Jade Morrison zvolila k ležérnemu outfitu módny doplnok v podobe miniatúrnych náušníc. Séria fotografií vznikla v priestoroch hotela Public v New York City.

V krátkom interview sa 170 cm vysoká modelka zmienila aj o jej novej knihe s názvom „My body“, v ktorej rozpráva svoj príbeh a približuje získavanie skúseností ako mladej ženy vo veľkom svete.

„Ak som bola tak silná a cítila som sa tak skvele z toho, ako som uspela, tak prečo som bola nešťastná?“ približuje Emily o svojej novej publikácii.

Nahliadnite spolu s nami na zábery z najnovšieho projektu jednej z najviac zarábajúcich modeliek sveta, ktorá skrášlila stánky štýlového Sunday Times Magazine.

Pridaj komentár