Hviezdami najnovšej kampane módnej značky Moose Knuckles, určenej pre sezónu jeseň/zima 2021, sa stali svetovo známe modelky Emily Ratajkowski a Adwoa Aboah.

Obom kráskam prácu na kampani spríjemnil známy americký komik Pete Davidson, ktorý sa objavil na niektorých kampaňových záberoch.

Trojicu spomínaných umelcov odetú v najnovších modeloch značky, nafotil v prostredí zimnej ríši divov uznávaný americký fotograf David LaChapelle.

Kampaňové zábery v humornom štýle, odohrávajúce sa v prostredí zamrznutého mesta, si už získali tisícky fanúšikov po celom svete.

Takmer 2,5 metrov vysoká ľadová vlna či zmrzlinársky vozík v životnej veľkosti, skvele dotvorili kulisu, na ktorej sa obe modelky doslova vyšantili.

Okrem štýlových módnych kúskov zostavených celebritnou stylistkou Kyle Luu, dotiahli každý outfit k dokonalosti hairstylisti salóna Ward a talentovaná vizážistka Yumi Lee.

„Poznáme svoje publikum. Radi sa zabávajú, užívajú si každú chvíľku, tvoria a sú temperamentní a plní energie. Chceli sme vytvoriť snímky, ktoré budú rezonovať s ich cítením. Davidov svet sa na to perfektne hodil,“ stručne popísal kampaň kreatívny riaditeľ značky Brody Baker, ktorej súčasťou je i výpovedné kampaňové video.

Pridaj komentár