Dua Lipa je hviezdou nielen hudobných rebríčkov, ale aj najnovšej kampane obľúbenej značky Pepe Jeans s názvom „Denim Decades“, určenej pre sezónu jeseň/zima 2020.

Denimové štýly inšpirované modelmi od 70. rokov, až po džínsy s vysokým pásom typické pre roky 90., predviedla britská speváčka nielen pred objektívom fotografa, ale i prostredníctvom kampaňového videa, v ktorom znie jej pesnička „Levitating“.

O sériu čiernobielych štúdiových záberov a postaral skvelý austrálsky fotograf Chris Colls, známy spoluprácami s mnohými poprednými značkami a módnymi magazínmi.

Mimoriadne štýlové kombinácie džínsov s krátkymi tričkami, elegantnými blúzkami a topmi s výstrihom, zostavil pre atraktívnu kampaň uznávaný londýnsky stylista Lorenzo Posocco, nominovaný už na niekoľko popredných ocenení.

O vlasy 25-ročnej popovej hviezdy sa postaral hairstylista Lucas Wilson a skvelú prácu s make-upom predviedla vizážistka Samantha Lau.

Nakoľko je značka Pepe Jeans zástancom ochrany životného prostredia a udržateľnej módy, je každý z modelov vyrobený pri mimoriadne nízkej spotrebe vody.

„Spolupracovať na kolekcii „Denim Decades“ som sa rozhodla preto, lebo so sebou nesie aj peknú myšlienku a to priblížiť štýly inšpirované každým desaťročím, odkedy Pepe Jeans začali predávať denimovú módu. Dúfam, že sa bude kampaň všetkým páčiť,“ prezradila Dua Lipa na svojom instagramovom profile.

Pridaj komentár