Andrea Pániková dostala jedinečnú príležitosť reprezentovať Slovensko na prestížnej svetovej súťaži Lady of Brilliancy International 2018. Andrea odcestovala na Taiwan, kde od 23. júla do 6. augusta boli súťažiace z celého sveta sústredené v tých najlepších hoteloch (Formosa Hotel, The Splendor Hotel), kde vykonávali rôzne súťažné aktivity.

Druhé najkrajšie telo na medzinárodnej súťaži krásy patrí Slovenke!!! Ako nás na svetovom finále Lady of Brilliancy International reprezentovala krásna Andrea Pániková?

Andrea strávila uplynulé dva týždne tvrdou prípravou a svoj šarm predviedla aj na veľkom finále. Jeho súčasťou bola prehliadka v plavkách, vo večerných šatách a národných kostýmoch.

Špeciálne pre túto príležitosť navrhla pre Andreu ručne maľovaný kroj Dáša Markusková, známa tiež pod značkou Dazzy Style. Čelenka vznikla v dielni značky Drôtiková a šaty pochádzali z portfólia Zaira Senec.

Andrejkinými súperkami boli krásky z takmer 40 štátov sveta. Porota, medzinárodní odborníci z odvetvia módy, šoubiznisu a médií rozhodli, že titul Lady of Brilliancy International 2018 získala súťažiaca z Ruska. Ďalej nasledovalo poradie:

1st runner up: Peru

2nd runner up: Francúzsko

3rd runner up: Paraguaj

4th runner up: Ekvádor

Špeciálne hodnotené bolo poradie titulu o najkrajšie telo „Lady of Best Body“, ktoré získali súťažiace v tomto poradí:

  1. Azerbajdžan
  2. Slovensko
  3. Nový Zéland

Okrem skvelej reprezentácie Slovenka vo svete, si Andrea Pániková priniesla domov množstvo získaných skúseností a veľa osobných zážitkov.

FOTO: Zuzana Grebac; Lady of Brilliancy International

Text: Katarína Ficelová – National director

Pridaj komentár