Drakula a jeho banda sú späť tak, ako ste ich ešte nikdy nevideli – vo filme Hotel Transylvánia: Transformánia. Stretnite sa opäť s vašimi obľúbenými príšerami a prežite s nimi úplne nové dobrodružstvo, ktoré je tentokrát pre Drakulu tým najstrašidelnejším, aké kedy prežil.

Keď sa Van Helsingov záhadný vynález “Lúčový demonštrifikátor” zblázni, z Draka a jeho monštruóznych priateľov sú odrazu obyčajní ľudia a z Johnnyho je monštrum! Drakula je nečakane bez svojich schopností a pochabý Johnny si svoj nový monštruózny život veselo užíva. Musia však spojiť sily, preletieť svet krížom krážom a nájsť liek, kým nebude príliš neskoro alebo kým sa navzájom neprivedú do šialenstva. S pomocou Mavis a Drakovej partičky poľudštených strašidiel začína boj s časom. Stihnú sa všetci premeniť do svojej pôvodnej podoby, kým sa ich transformácia nestane trvalou?

V poslednej kapitole úspešnej filmovej série Hotel Transylvánia sa jej tvorca Genndy Tartakovsky vracia ako scenárista a výkonný producent. Selena Gomez sa ujala úlohy výkonnej producentky a zároveň si zopakovala rolu Drakovej dcéry Mavis po boku Adama Samberga ako Johnnyho. Vo filme sa objavia Kathryn Hahn, Keegan-Michael Key, Steve Buscemi, David Spade, Brian Hull, Asher Blinkoff, Brad Abrell, Fran Drescher, Jim Gaffigan a Molly Shannon. Réžie sa ujali Jennifer Kluska a Derek Drymon a produkcie Alice Dewey Goldstone. Výkonnou producentkou je Michelle Murdocca.

Animák Hotel Transylvánia: Transformánia, prinesie od 5. augusta 2021 na plátna slovenských kín distribučná spoločnosť Itafilm

Pridaj komentár