Multifunkčné balzamy na pery značky Dr. PAWPAW, ktoré pochádzajú a vyrábajú sa vo Veľkej Británii, prichádzajú na náš trh. Túto unikátnu značku založili manželia Johnny a Pauline Patersonovi, keď sa snažili nájsť alternatívne prírodné riešenie, ktoré by pomohlo upokojiť ekzémy ich malých dcér. Rozhodli sa svoje balzamy predstaviť svetu a posunúť ďalej ich lásku v podobe prírodného multifunkčného produktu nielen k ľuďom, ale i k prírode.

Pre Dr. PAWPAW sú na prvom mieste zákazníci a tiež láska k našej planéte. Všetky obaly sú totiž vyrábané z plastov PCR (Post Consumer Recycled) a bežná lepenka je už zo 70 % recyklovaná. Okrem udržateľnosti spolupracuje Dr. PAWPAW s mnohými britskými i medzinárodnými charitatívnymi organizáciami a iniciatívami, ktorým každoročne venuje percentá z predaja.

Celá cesta Dr. PAWPAW začala s produktom Original Balm – upokojujúcim bezfarebným balzamom, ktorý sa dá použiť na pery, pokožku i vlasy. Dr. PAWPAW je prvá značka, ktorá na kozmetický trh priviedla fermentovaný výťažok z papáje, ktorý je základom všetkých balzamov – preto ten názov PAWPAW! Receptúra všetkých balzamov tiež obsahuje kokosový olej, bambucké maslo, aloe vera a olivový olej. Vďaka týmto zložkám sú všetky produkty príjemné, vyživujúce a majú upokojujúce účinky.

Dr. PAWPAW ponúka tiež tónované balzamy, ktoré sa stali veľmi obľúbeným multifunkčným produktom, ktorý nielen vyživuje pery a pokožku, ale dodáva tiež ľahký pigmentovaný odtieň. Dr. PAWPAW sa však nezastavil len pri balzamoch, ale má v ponuke i účinné krémy na ruky, starostlivosť o vlasy a scruby na pery. Všetky produkty v sebe majú PAWPAW silu a sú plné prírodných zložiek, ktoré sa získavajú z etických zdrojov.

Objavte tieto nové voňavé, prírodné, multifunkčné a skvelo vyzerajúce balzamy a pridajte sa do komunity PAWPAW! Balzamy si zamilovali make-up artisti, influenceri a tiež také celebrity ako Chloe Moretz, Emma Watson či Natalia Dyer.

Pridaj komentár