Obdobie letných dovoleniek je vo svojej polovici. Aj vy si plánujete zbaliť pár vecí a ísť si oddýchnuť k moru, vychutnať si miestnu gastronómiu a pozrieť si historické pamiatky nachádzajúce sa len kúsok od vášho hotela? Ak toto všetko máte pred sebou, poradíme vám, ako zažiariť na letnej dovolenke a čo všetko si zbaliť, aby ste svoju batožinu zbytočne nepreťažili.

Dovolenkujte aj vy bez najmenších problémov! Čo všetko si zbaliť, aby ste svoju batožinu zbytočne nepreťažili?

Pár farebných dámskych tričiek

Ak sa chystáte na týždňovú dovolenku, zoberte si päť vzorovaných dámskych tričiek. Nepotrebujete na každý deň jedno tričko, pretože v ňom strávite v priemere len pár hodín (s výnimkou dní, ktoré strávite na fakultatívnom výlete). Odporúčame brávať svetlejšie odtiene tričiek.

Predsa len zvýraznite opálenú pokožku a vyniknete z davu. Vzorované farebné dámske tričká s vtipnou potlačou samozrejme tiež nesmú chýbať. Takéto tričká skombinujete s džínsovou sukňou, kraťasmi, ale aj s kulotkami.

Dve – tri tielka

Na dovolenku si do vašich cestovných kufrov pribaľte k moderným vtipným tričkám aj zopár tielok. Odporúčame dve – tri farebné tielka, ktoré vám odporúčame kombinovať najmä so sukňami, či už krátkymi, áčkovými, plisé sukňami, alebo s ľanovými sukňami. Dámske tričká a dámske tielka by v batožine na letnú dovolenku rozhodne nemali chýbať.

Určite preferujte výber vrchných dielov, ako spodných. Spodné diely vám postačia v počte 3 – 4 + 1 – 2 sukne.

Obuv

Ak chcete vyzerať ako bohyňa, noste výrazné farby a samozrejme krátke sukne, ktoré zvýraznia vaše dlhé opálené nohy. Čo sa týka obuvi, pribaľte si do vášho cestovného kufra jednoduché neutrálne sandále, jedny gumené šľapky a jedny plátené tenisky na dlhšie prechádzky a výlety.

Overaly a kulotky

Na letnej dovolenke vám budú robiť spoločnosť moderné kulotky, ktoré módni návrhári milujú a aj jednoduché bezvzorové overaly, ktoré skombinujete s výrazným slameným klobúkom s pekným nápisom alebo šatkou.

Pridaj komentár