Zažite príjemnú a oddychovú dovolenku, počas ktorej rozhodnete zabudnete na únavu. Prvotriednym službám hotelového komplexu v Lare, ktorý je súčasťou exkluzívneho reťazca hotelov Sherwood, neodolá žiadny dovolenkár. Veď posúďte sami …

Vďaka špičkovým službám hotelového rezortu Sherwood Exclusive Lara, jeho vynikajúcim reštauráciám a barom, oslnivým záhradám, osviežujúcim bazénom, živým predstaveniam, divadlom pod šírym nebom a množstvu ďalšej zábavy, tu môžete prežiť dokonalú letnú dovolenku s celou rodinou.

V oceňovanom hotelovom komplexe sa nachádza 499 moderne vybavených izieb a apartmánov, ktoré sú rozdelené do rôznych úrovní podľa potrieb každého návštevníka.

Okrem pohodlia v krásne vybavených izbách, si môžete svoju dovolenku spríjemniť v kúpeľoch a wellnesse, ktoré sa nachádzajú v prepracovanom komplexe hotela Sherwood Exclusive Lara.

Vodná terapia, masážna terapia, procedúry pre tvár či celý organizmus, sú perfektným únikom od reality, ktorá osvieži, obnoví a oživí telo a myseľ. Vďaka pokojnému prostrediu, v ktorom pracujú len samí profesionáli, ponúka Elements Spa množstvo služieb tak, aby ste sa cítili a vyzerali čo najlepšie.

Ruky a chodidlá sú súčasti nášho tela, ktoré každodenne pociťujú azda najväčšiu záťaž. Zažite preto pocit relaxácie a obnovy s profesionálnou kúpeľnou praxou aj v oblasti manikúry a pedikúry.

Užívajte si každý moment a to nielen v krásnych izbách a apartmánoch, ale i v skvelých reštauráciách a baroch. À la carte Snack reštaurácie ponúkajú bohatú ponuku špeciálnych chutí. Reštaurácia Sahil Snack, reštaurácia Aqua Snack, stredoveký bar a Anatolian House, ponúkajú svoje služby počas celého dňa a to bez žiadnych rezervácií.

Šéfkuchári vás vo svete Sherwood privítajú aj v ďalších reštauráciách a to s mnohými medzinárodnými špecialitami. Ochutnajte široký výber chutí z ponuky niekoľkých reštaurácií a barov, ktorými hotel Sherwood Exclusive Lara disponuje.

Detský klub je k dispozícii pre deti od 5 do 12 rokov. Je profesionálne kontrolovaný a plný aktivít, ktoré si deti budú užívať plnými dúškami. Hotel tak prispieva nielen k osobnému rozvoju detí prostredníctvom kontrolovaných vzdelávacích a fyzických aktivít, ale pomáha tiež deťom spoznať priateľov z celého sveta.

Aká by to bola dovolenka bez zábavy? V ponuke hotela Sherwood Exclusive Lara sú tiež neobmedzené aktivity a nepretržitá zábava. Vo všetkých hodinách na návštevníkov hotela čakajú jedinečné a príjemné aktivity, pri ktorých si príde na svoje skutočne každý.

Objavte čaro hotela Sherwood Exclusive Lara na vlastnej koži a prežite letnú dovolenku, na ktorú bude ešte dlho spomínať!

V prípade, že ste radi okúsili luxus a pohostinnosť Turecka, profesionálny tím SUNFUN.SK vám s radosťou pomôže s realizáciou vašej vysnívanej dovolenky do najmenších detailov

FOTO: Sherwoodhotels.com.tr

Pridaj komentár