Gazdovské jogurty. 10 radostí na každý deň. Urobte radosť sebe aj celej rodine od rána a hlavne pozitívne so skvelou náladou.

Chutne, poctivo a s láskou. Nová receptúra z roku 2016 pre Gazdovské ovocné jogurty je výsledkom dlhej práce – mlieka, a ako sa kravička podojí, 55 % kúskového ovocia bez aromatických látok, farbív, či stabilizátorov. Čím sú Gazdovské jogurty od Hollandie tak výnimočné?

  • Obsahujú prospešné baktérie Bifidobacterium a Lactobacillus acidophilus
  • Jogurty zrejú v kelímkoch
  • Zrelé ovocie fantastickej odrody leta
  • Starostlivá a prísna kontrola surovín

Biely jogurt, jahoda, čučoriedka, malina, marhuľa, írska káva, čokoláda, brusnica a hruška, višňa s vanilkou, či čierne ríbezle. Na chuť si prídu aj tí najnáročnejší milovníci kvalitných jogurtov.

Varianty balenia produktov: 200 g / 330 g. Cena 0,65 €.

Spoločnosť HOLLANDIA Karlove Vary, s.r.o je spoločnosťou výlučne s českou účasťou a bola založená v polovici roku 1991. Od konca roku 1992 vyrába HOLLANDIA v Krásnom Údolí svoje výrobky v nových výrobných priestoroch.

Dynamike rastu sa prispôsobila taktiež investícia, ktorá v rokoch 2017 až 2019 za Hollandiu približne 150 miliónov korún.

Prvou veľkou investíciou bolo zabezpečenie nového plniča, a to koncom roku 2017. Denne sa v Hollandii spotrebuje viac než 100 000 litrov mlieka najvyššej kvality.

V roku 2015 jogurt Hollandia získal ocenenie „Najdôveryhodnejší jogurt“. Medzi ďalšie uznanie patrí napríklad titul „Regionálna potravina“, Superbrands 2017 či Voľba spotrebiteľov 2017.

Viac informácií na instagram.com/hollandiask/

Pridaj komentár