Nudia vás akční hrdinovia v obtiahnutých oblekoch, ktorí svoje superschopnosti využívajú len pre dobro? Práve pre vás je tu dlhoočakávaný Venom, antihrdina bez zábran, ktorý sa bez problémov nechá ovládnuť svojimi krvilačnými chúťkami. Film o najpopulárnejšom záporákovi z komiksov spoločnosti Marvel príde do kín už túto jeseň. Pozrite si nový trailer k filmu Venom s hviezdnym Tomom Hardym plný napätia a akcie.

Dosť bolo superhrdinov!!! Krvilačný VENOM prichádza s novým trailerom!

Keď sa fotograf Eddie Brock stane hostiteľom nebezpečného mimozemského symbionta, stáva sa z neho jedna z najväčších hrozieb pre ľudstvo, no najmä pre neho samého.

Venom má byť podľa producentov a hlavnej hviezdy Toma Hardyho oveľa temnejší a drsnejší ako väčšina súčasných komiksových filmov.

Podobať sa má teda viac na kinohity Logan a Deadpool, ako napríklad na filmy o Avengeroch. Film má na svedomí režisér Ruben Fleischer, známy hororovou komédiou Zombieland, či akčným filmom Lovci gangstrov.

Ten do filmu obsadil trojicu z najväčších hereckých talentov v súčasnom Hollywoode. Okrem Toma Hardyho sa vo Venomovi objaví Michelle Williams (Všetky prachy sveta), či stále populárnejší Riz Ahmed (Star Wars: Rogue One).

Práve pre silné obsadenie a doterajšie ohlasy fanúšikov na zverejnené ukážky sa hovorí o Venomovi ako o najočakávanejšom filme jesene 2018.

Akčná komiksovka Venom sa v slovenských kinách objaví od 4. októbra 2018! Na naše plátna ju prinesie distribučná spoločnosť Itafilm!

Pridaj komentár