Poriadnu vitamínovú bombu dnes potrebuje každá z nás oveľa viac, ako kedykoľvek predtým. Môžeme tak urobiť aj počas domácej karantény v pohodlí nášho domova a to formou jedinečnej novinky značky Anew od spoločnosti AVON Cosmetics. Tonizujúca voda s hydratačným účinkom, ktorú si môžete zakúpiť v rámci predajného obdobia marec / apríl 2020, pleť nielen aktívne hydratuje, osviežuje a ošetruje, ale dodá jej ešte viac vitamínu C pre silnejšie rozžiarenie.

Viete prečo vitamín C zohráva mimoriadne dôležitú úlohu aj v v kozmetike? Tých dôvodov je hneď niekoľko. Vďaka svojim antioxidačným účinkom dokáže omladiť starnúcu alebo slnkom poškodenú pokožku a eliminuje tvorbu pigmentových škvŕn, čím napomáha udržať pleť mladú a žiarivú. V neposlednom rade povzbudzuje tvorbu kolagénu, ktorého prítomnosť v pokožke je mimoriadne dôležitá. Tonizujúca pleťová voda s vitamínom C navyše obsahuje aj kyselinu glykolovú, ktorá preniká do pokožky a obnovuje jej štruktúru, čím zabraňuje tvorbe jemných liniek a vrások.

Rozžiarujúca tonizujúca pleťová voda s vitamínom C a kyselinou glykolovou

Rozžiarujúca pleťová voda napomáha predchádzať poškodeniu, ktoré môže viesť k starnutiu pleti.

Objem: 200 ml, Bežná cena: 9,50 €

Dvojnásobne zvyšuje hydratáciu pleti, šetrne odstraňuje odumreté bunky pre jemnejšiu pleť a zvyšuje prirodzený jas pre žiarivú pleť. Novinka je vhodná pre všetky vekové kategórie.

Maximalizujte obnovu pleti aj pomocou ďalších výrobkov obsahujúcich vitamín C od značky Anew.

Rozžiarujúce pleťové sérum s vitamínom C

Pleťové sérum obsahuje silu 30 pomarančov. Vďaka jedinečnému patentovanému zloženiu s 10 % vitamínom C je sérum aktívne a účinné do poslednej kvapky a poskytuje pleti obnovu od úplne prvého až po úplne posledné použitie.

Objem: 30 ml, Bežná cena: 23,90 €

Revitalizuje a zjemňuje pleť, zlepšuje jej textúru a prinavracia mladistvejší vzhľad a žiarivý jas. Sérum je vhodné pre všetky vekové kategórie.

Rozžiarujúce pleťové kapsuly s vitamínom C

Objem: 12 ks, Bežná cena: 23,90 €

Rozžiarujúce kapsuly prinavracajú pleti mladistvý vzhľad a vitalitu. Vitamín C dodá pleti rozžiarenie, energiu a chráni ju pred voľnými radikálmi. Výrobok je vhodný pre všetky vekové kategórie.

Pridaj komentár