Všetko sa pomaly vracia do starých koľají a vy sa s chuťou môžete pustiť do objavovania okolia, športovania a cestovania s celou rodinkou. A na to potrebujete tú správnu energiu! Získate ju z obľúbených Powerlogy orechových krémov bez umelých prísad, ktoré si teraz vďaka unikátnemu cestovnému baleniu môžete pribaliť so sebou na cesty alebo aj deťom do školy.

Powerlogy si pre svojich priaznivcov pripravil novinku v podobe šikovných cestovných balení obľúbených krémov. Čerstvý lieskovoorieškový krém s pravým kakaom a extra MCT olejom a jemné kešu maslo s kokosom, štipkou vanilky a extra MCT olejom, si odteraz môžete kúpiť aj v 60 gramovom balení v podobe kapsičky, z ktorej si krém jednoducho vytlačíte priamo do úst alebo k obľúbenému jedlu.

Pre malých aj veľkých športovcov či maškrtníkov tak už nebude problém občerstviť sa a dodať telu energiu kedykoľvek a kdekoľvek. Zoberte si vytláčatko všade so sebou!

Balenie je ľahké, nerozbitné, znovu uzatvárateľné, bez problémov vydrží mimo chladničky a konzumuje sa bez lyžičky, čo ocenia najmä mamičky. Orechové krémy v novom praktickom cestovnom balení si určite obľúbia všetci malí či veľkí milovníci zdravých snackov.

„Naše orechové krémy sú chutné, dodajú energiu a obsahujú len kvalitné prírodné suroviny. Spájajú v sebe silu čistej chuti, nenájdete v nich lecitín, lepok, mlieko, palmový olej a ani umelé konzervanty. Veríme, že kvalitné jedlo mení myslenie, a preto majú všetky naše produkty vysokú výživovú hodnotu pre maximálny výkon. Verím, že toto praktické balenie ocenia okrem aktívnych športovcov aj mamičky, ktoré tak môžu svojim deťom dopriať zdravé, chutné a výživné občerstvenie na výletoch či na cestách,“ povedal Dušan Plichta, zakladateľ Powerlogy a špecialista na funkčné potraviny a výživu.

Pridaj komentár