Slovenská romantická speváčka Dominika Stará po úspechu predošlej balady s názvom Dúfam, vsadila opäť na slovenčinu. Jej novým počinom je skladba s názvom Neodolávaj. Hoci ide o pieseň, ktorá vás roztancuje horúcimi latino rytmami, Dominika ostala verná svojmu typicky nežnému prejavu.

Žiadnu infantilnosť však nečakajte. Speváčka dozrela a v texte sa spovedá zo sklamanej lásky. „Je to moja osobná výpoveď, no som presvedčená, že sa v príbehu nájde veľa mladých ľudí,“ prezrádza.

Napriek zlomenému srdcu priaznivcom odkazuje, že to stálo za to. „Skladbu som nazvala Neodolávaj a hovorí o mojej vlaňajšej letnej láske. Letné lásky, nech už dopadnú akokoľvek, sú úžasné a treba ich zažiť. Takže neváhajte a choďte do toho. To je hlavná idea mojej skladby,“ pripomína Dominika. Text popritom napísala spontánne.

„Je v ňom všetko, čo som mojej letnej láske nedokázala povedať. Tiež sa vraciam do momentov, keď som uvažovala, či ten vzťah má zmysel a ako som sa mu snažila v začiatkoch odolať. A potom, keď som sa mu absolútne podvolila, strácala som sa v daných momentoch a vrúcne som si priala, aby nikdy neskončili. No stalo sa. Ale neľutujem to. Aspoň som získala inšpiráciu na túto skladbu,“ smeje sa.

Zatiaľ, čo Dominika si napísala text aj hudbu, o aranž sa postarali hneď traja muzikanti – Maroš Repík, Gabo Gotthardt a jej strýko Otto Kollmann. Potenciálny letný hit už má aj videoklipovú podobu. „Námet videoklipu a réžiu mal na starosti šikovný študent VŠMU – Laco Jambor. Za kamerou stáli Jakub Frišo a Martin Frišo. Klip sa odohráva na niekoľkých lokáciách v okolí Šamorína – kaštieľ v Tomášove, Flavia Design House v Šamoríne a Šulianske jazero v Bodíkoch. O krásnu vizáž sa mi postarala Lucid a o vlasy už tradične môj dvorný kaderník – Ondrík Griňa.

Za styling ďakujem úžasnému obchodíku MAZZONE v Žiari nad Hronom. Všetko išlo veľmi ľahko a prirodzene. Som presvedčená, že za to môže môj strážny anjel Miška Jamborová,“ vyznáva sa na záver Dominika Stará.

Pridaj komentár