Niekdajšie missky patrili k najkrajším dámam na prestížnom podujatí aj vďaka unikátnym šperkom! Kristínu KrajčírovúJanu Mutňanskú nespája len krása, ale najmä zmysel pre módu, eleganciu a štýl. Obe krásky priťahovali pozornosť na sobotňajšom 18. Plese v opere.

Dokonalé dámy sa na Plese v opere ozdobili tisíckou diamantov!!! Ktoré z nich patrili k tým najkrajším?

Kristína Krajčírová a Lukáš Kimlička

Bývalá kráľovná krásy Kristína Krajčírová prišla v spoločnosti módneho návrhára Lukáša Kimličku, ktorý sa netajil tým, že modelka je jeho dlhoročnou múzou. Kráske zhotovil róbu čiernej farby s rafinovaným výstrihom.

Vďaka zmyselnému make-upu a modernému výčesu nechala Kristína vyniknúť kruhové náušnice ALO diamonds ozdobené 244 diamantmi. Na ruke jej zažiaril náramok s motívom listov rovnako z klenotníckeho ateliéru ALO diamonds.

Náušnice ALO diamonds: ružové 18 kt zlato, 244 briliantov, cena 6880 eur, ALO diamonds , Náramok ALO diamonds: ružové 18 kt zlato, 226 briliantov, cena 15 119 eur, ALO diamonds

Tmavovlasá Jana Mutňanská je jednou zo stálic na Plese v opere. Každoročne sa umiestňuje na popredných priečkach medzi najlepšie oblečenými dámami.

Jana Mutňanská a Jozef Dolinský

Biele šaty s odhalenými ramenami od Lukáša Kimličku jej nesmierne lichotili a zvýrazňovali  štíhlu postavu.

Elegantný model doplnila jemnými visiacimi náušnicami ALO diamonds s 226 diamantmi a nesmrteľnou klasikou –diamantovým náhrdelníkom.

Náušnice ALO diamonds: biele 18kt zlato, 226ks brilantov,cena 6701 eur, ALO diamonds

Pridaj komentár