Uvažujete občas, aké by to bolo stať sa súčasťou počítačovej hry? Štvorica tínedžerov sa to už tieto Vianoce dozvie na vlastnej koži a to v akčnej dobrodružnej komédii Jumanji: Vitajte v džungli. Pozrite si prvý trailer pokračovania legendárneho filmu, v ktorom sa ukážu hollywoodske hviezdy ako The Rock, Kevin Hart či Jack Black.

Dobrodružné Jumanji opäť ožíva: Na čo sa môžeme už tento rok tešiť nám prezradí prvý oficiálny trailer!

Z ľava do prava: Kevin Hart (Franklin „Moose“ Finbar), Dwayne Johnson (Dr. Smolder Bravestone), Karen Gillan (Ruby Roundhouse) a Jack Black (Professor Shelly Oberon)

Po tom, čo štvorica študentov objaví starú konzolu, všetkých ich “vtiahne” do šialeného sveta Jumanji. S prekvapením zisťujú, že na seba vzali podobu avatarov z hry, ktoré si zvolili ešte v bezpečí nášho sveta. Z nevýrazného Spencera sa tak stane dobrodruh, svalovec Fridge sa zmení na drobného génia, z krásnej blondíny Bettany je zavalitý profesor a z nemotornej Marthy odvážna bojovníčka. Jumanji však nestačí len hrať, treba ho aj vyhrať! Na to, aby sa im to podarilo a aby v hre neostali naveky, musia zmeniť svoj pohľad na svet, no najmä na samých seba.

Vo filme Jumanji: Vitajte v džungli, sa predstavia viaceré hollywoodske esá. V hlavných úlohách sa ukážu: hviezda série Rýchlo a zbesilo – Dwayne Johnson a.k.a. The Rock, komici Jack Black (Kung Fu Panda, Gulliverove cesty) a Kevin Hart (Centrálna inteligencia) a čoraz populárnejšia Karen Gillan, známa ako Nebula z marvelovky Strážcovia Galaxie. Vo vedľajších úlohách sa predstavia napríklad nový Spider-Man, Tom Holland či člen popových Jonas Brothers, Nick Jonas. Zaujímavosťou je, že The Rock potvrdil, že film bude zároveň poctou pôvodného filmu z roku 1995. Zosnulý Robin Williams sa v novinke objaví na archívnych záberoch.

Do dobrodružstva Jumanji: Vitajte v džungli sa budete môcť nechať vtiahnuť už tieto Vianoce, 21. decembra 2017. Film do vašich kín prinesie spoločnosť Itafilm.

Pridaj komentár