Hoci by sme chceli, aby bola pandemická situácia lepšia, zatiaľ sa príliš nezlepšuje. S tým súvisí aj otváranie obchodov s oblečením, na ktoré si budeme musieť ešte nejaký ten piatok počkať. Do práce však stále chodíme, preto je možné, že si budete potrebovať kúpi nové rifľové nohavice. Vyskúšať si ich nemôžete a ostáva vám len jedna možnosť – kúpiť ich online.

Zle sediace nohavice spôsobujú ich nositeľovi zbytočné nepríjemnosti. Jednak sa bude cítiť veľmi nepohodlne a tiež v nich nemusí dobre vyzerať. Na čo si dať pozor, ak si vyberáte rifle cez internet?

Veľkosť a strih

Veľkosť je prvá vec, ktorú pri objednávke online musíte zvoliť. Hoci niektorým na móde toľko nezáleží, vždy lepšie vyzerá, ak má muž dobre padnúce rifle a nie sú napríklad zbytočne veľké.

Straight

Straight rifle sú typické rovné dlhé rifle, ktoré už celé roky patria medzi najobľúbenejšie. Klasický strih má zvýšený pás.

Slim

Slim rifle sú úzke rifle s nízkym pásom. Nie všetkým musí byť nízky pás pohodlný.

Skinny

Skinny rifle sú známe tým, že sú obtiahnuté, teda úzke. Nepristanú všetkým a siahnuť po nich by mali predovšetkým muži so štíhlou postavou. Skinny rifle siahajú zvyčajne po členky, zatiaľ čo slim rifle siahajú až po topánky.

Ak si vyberáte veľkosť riflí, zamerať by ste sa mali na dve hlavné miery – dĺžka nohavíc a obvod pása. Ak máte tieto údaje namerané, mali by ste si pozrieť veľkostnú tabuľku, na základe ktorej zistíte, aká veľkosť je pre vás tá pravá.

Pri rifliach platí, že by ste mali staviť na kvalitu. Kvalitné rifle vám dlho vydržia. Náš tip pre vás sú rifle značky Tom Tailor, ktoré sú známe svojím kvalitným spracovaním.

Ak by vám kúpené rifle predsa nesadli, mnohé e-shopy ponúkajú výmenu tovaru až do jedného mesiaca. Neváhajte a kúpte si rifle, ktoré vám konečne padnú.

Foto: Hrecheniuk Oleksii / Shutterstock.com

Pridaj komentár