Kendall Jenner sa stala hviezdou najnovšej kampane aj u nás dobre známej značky About You, určenej pre sezónu jeseň/zima 2021. Aj keď sme už v tomto roku mali možnosť vidieť Kendall v zaujímavej spolupráci s About You, dnešná kampaň je úplne z iného súdka.

Americká supermodelka „v službách“ nemeckej značky, predviedla viac než štyridsať módnych kúskov z línie určenej pre aktuálnu sezónu. Kožené módny kúsky, elegantné zvršky či pohodlné pleteniny sú trendom, ktorý bude IN aj najbližšie mesiace.

O krásne outdoorové zábery štýlových outfitov na jednej z najviac zarábajúcich modeliek súčasnosti, sa v prostredí konskej farmy v Los Angeles postaral uznávaný fotograf Zoey Grossman.

Toto miesto má pre 26-ročnú hviezdu svetového modelingu špeciálny význam, nakoľko sa farma nachádza blízko jej rodinného domu a prechádzky či čas strávený v jej okolí v nej evokujú pekné spomienky z minulosti.

Viac už prezrádzajú kampaňové zábery a video, ktorom si hlavnú úlohu zahrala 179 cm vysoká Kendall Jenner.

„Som divoška a tieto módne kúsky milujem, pretože sú pre mňa naozaj základom šatníka, ktorý nosím v každodennom živote. Mám pocit, že toto som ja na svojom budúcom ranči, a predstavujem si, ako idem von v pohodlných teplákoch nakŕmiť kone predtým, ako pôjdem na večeru v elegantných šatách,“ prezradila na margo kampane Kendall Jenner.

Pridaj komentár