Diana Hágerová sa nebojí pomáhať, čo sme si mohli všimnúť už nie jedenkrát. Aj tentokrát sa šarmantná Slovenska stala tvárou kalendára, ktorý vznikol na podporu útulku Záchranný koráb, ktorý sa nachádza v meste Šaštín-Stráže a už roky zachraňuje opustené zvieratá a hľadá im nové domovy.

Kalendár sa fotil v Bratislave a na titulke je opäť ako aj minule Diana Hágerová, ktorá pre tento útulok fotila už viackrát a je vždy ochotná pomôcť. Okrem nej sa na kalendári objavia aj rodiny so psíkmi, ktoré nimi boli adoptované zo Záchranného korábu.

Fotenie a výrobu kalendára organizovala majiteľka agentúry Mix Model Management Zuzana Pokovičová, s cieľom pomôcť útulku, ktorý financie využije na jedlo pre zvieratá a veterinárne náklady.

Kalendár môže získať každý, kto prispeje na útulok sumou minimálne 10 eur, pričom celá suma ide priamo útulku. Kalendár vám môžeme poslať poštou alebo si ho môžete vyzdvihnúť v útulku alebo v agentúre Mix Model Management v Bratislave. Stačí ak napíšete na kalendar20@zachrannykorab.sk a pošleme vám všetky informácie.

Náš kalendár nájdete aj v obchodoch Nosene v Bratislave a Banskej Bystrici. Ak by mal niekto záujem sa k tejto krásnej myšlienke pripojiť a pomôcť, prípadne si chcel adoptovať psíka alebo mačičku, všetky potrebné informácie nájdete na webovej stránke zachrannykorab.sk

Foto: Monika Bagálová

Pridaj komentár