Detská televízia LALA TV prináša aj v tomto období do našich obývačiek a domovov radosť pre tých najmenších divákov. Tí sa už teraz môžu tešiť na bohatý program a hneď niekoľko hudobných a veselých prekvapení. Deti, ktoré nemôžu teraz chodiť do škôlky a ani do školy, sa LALA TV rozhodla potešiť a spríjemniť im tento čas prostredníctvom online koncertov ich obľúbených hrdinov.

Už v sobotu 2. mája 2020 odvysiela o 9:00 hod. benefičný hudobný festival pre deti pod názvom Čiperkafest. Bude to viac ako trojhodinová zábava s 23 účinkujúcimi, určená pre deti a tínedžerov. Cieľom festivalu je nielen zabaviť detské publikum, ale aj pomôcť. Vyzbierané finančné prostriedky budú totiž určené zdravotníkom, ktorí sa v dôsledku svojej práce nakazili ochorením COVID – 19.

Všetci malí hrdinovia, ktorí teraz museli ostať doma, si zároveň každý pondelok, stredu a piatok o 10:00 hod. a rovnako o 18:00 hod., môžu pozrieť aj koncert ich obľúbenej dvojice PACI PAC, ktorý obsahuje tie najlepšie pesničky z ich CD a DVD.

Okrem online hudobných koncertov pripravila detská televízia LALA TV pre svojich divákov aj rôzne zábavné, ale aj náučné programy s ich obľúbenými interpretmi, akými sú napríklad Miro Jaroš či detský zabávač Strýko Baltazár. Strýko Baltazár sa rozhodol rozveseliť deti pri obrazovkách prostredníctvom talkšou, v ktorej sa rozpráva s obľúbenými hračkami. V prvej časti napríklad vyspovedal svojho kamaráta Macka Rúška. Miro Jaroš zas deti naučí, ako si majú vyrobiť rúško.

LALA TV je prvá detská pesničková televízia, ktorá je dostupná na Slovensku a v Českej republike. Je určená detskému divákovi od 6 mesiacov do 7 rokov, ktorým prináša do života zábavu, poučenie a samozrejme aj smiech. Doprajte svojim najmenším neobmedzený zdroj radosti a zábavy, a to 365 dní v roku! Stanica LALA TV sa nachádza v programovej ponuke viacerých televíznych operátorov a kábloviek, či už je to Magio TV, MagioSat, Magio GO, DIGI TV, freeSAT SK, freeSAT CZ, ANTIK TV, Tango TV, SWAN, Slovanet, Martico, T-Mobile CZ či O2 TV CZ.

Pridaj komentár