Je maminkou nielen svojich dietí, ale i značky ÉCLAT flowers & decor, ktorú len nedávno založila. Hovoríme o kreatívnej Kristíne Némethovej, ktorá sa rozhodla svoju lásku ku kvetom šíriť formou exkluzívnych kytíc aj medzi stovky Slovákov. Čím sú kvety ÉCLAT flowers & decor tak výnimočné a prečo sú tak ideálnym darom ku Dňu matiek? Odpovede nielen na tieto, ale i mnohé ďalšie zaujímavé otázky sa dočítate v exkluzívnom rozhovore s Kristínou Némethovou, špeciálne len na M magazín.sk

Deň matiek je tu čo nevidieť! Obdarujte tu najvzácnejšiu osobu exkluzívnou kyticou od ÉCLAT flowers & decor!!!

Deň matiek je tu čo nevidieť. Aký je tvoj osobný postoj k tomuto medzinárodnému dňu?

Je to pre mňa veľmi pekný a príjemný sviatok, keďže moja mama je tá najlepšia na svete, a aj ja sama som mamou. Ale, netreba zabúdať na to, že maminky sa majú ľúbiť každý, a nie len v jeden na to určený deň. (úsmev)

Kvet alebo kytica je neoddeliteľnou súčasťou tohto dňa. Prečo je podľa teba najkrajším darom ku Dňu matiek práve kvet?

Kvety sú pre mňa osobne jedným z najkrajších darov všeobecne a to pri akejkoľvek príležitosti. Možno nimi vyjadriť množstvo pocitov, v tomto prípade ku Dňu matiek lásku a vďaku.

Pripravuje značka ÉCLAT flowers & decor pri príležitosti tohto jedinečného dňa nejakú špeciálnu ponuku?

Áno, až do Dňa matiek u nás prebieha akcia v podobe zľavy 20 percent a dopravy zdarma.

Po kvetoch od ÉCLAT flowers & decor túži nie jedno ženské srdce. Prezradíš nám, čím sú kvety z vášho portfólia tak výnimočné?

Myslím, že je to práve ich trvácnosť až dva roky bez akejkoľvek starostlivosti a to, že sa nejedná o umelé kvety. A určite aj farebná škála.

Krásne krabicové sety ruží ÉCLAT flowers & decor sú priam rozprávkové! Je možné si počet ruží v jednej krabičke ľubovoľne nakombinovať, alebo je ich počet presne daný?

V našej ponuke máme už stanovené veľkosti boxov a aj počet ruží, od najmenšieho s jednou ružou, až po najväčší s deviatimi ružami. Zákazníci majú ale samozrejme možnosť poslať nám akúkoľvek špeciálnu ponuku, ktorú s radosťou pripravíme na mieru.

Aké všetky farby ruží sú vo vašej ponuke?

Skladom je bežne vyše desať farieb a na objednávku je farebná škála obrovská, od tradičných farieb, až po viacfarebné ruže.

Medzinárodný deň matiek je skvelou príležitosťou prejaviť lásku a úctu tej najdôležitejšej osobe v živote každého z nás. Máš pocit, že sa vzťah dnešných detí k svojim maminám v porovnaní s minulosťou zmenil?

Myslím, že v našej dobe je čoraz viac mám a dcér, ktoré sú si veľmi blízke a majú otvorený a kamarátsky vzťah, čo je aj môj prípad a je to super. V minulosti to bolo viac o autoritách a prísnosti, ktoré samozrejme zastávam aj ja pri mojich deťoch, ale ako hovorím, dnes mi to pripadá celé uvoľnenejšie.

Kedy je potrebné si u vás kvety najneskôr objednať, aby boli zákazníkom v Deň matiek doručené?

Ak ide o doručenie kuriérom, je potrebná objednávka do štvrtku 10. mája do 9:00 hod. ráno. V prípade osobného odberu je možné si objednať ešte aj v nedeľu doobeda (úsmev).

Za rozhovor ďakujeme mladej a kreatívnej podnikateľke – Kristíne Némethovej

Pridaj komentár