Slovenská módna návrhárka Jana Ľuptáková predstavila na módnej prehliadke úspešných absolventov odevného dizajnu Strednej umeleckej školy v Trenčíne – Ódy módy 2018, kolekciu spoločenských šiat, ktorá sa niesla v znamení ženskosti a elegancie. Janka prezentuje svoju tvorbu pod značkou Jana Luptakova Fashion, ktorá vznikla v roku 2009. Zaoberá sa prevažne navrhovaním spoločenských a svadobných šiat, luxusných rób na červený koberec, ale aj modelov na bežné nosenie, vyhotovených na mieru podľa požiadaviek zákazníčok.

Demicouture v podaní talentovanej Jany Ľuptákovej ohúril publikum v Trenčíne! Vychutnajte si jedinečné zábery z prehliadkového móla Ódy módy 2018!!!

Modely značky Jana Luptakova Fashion design sú vyhotovené spôsobom označovaným ako Demicouture, ktorý poukazuje na veľký podiel ručnej práce. Práve preto je každý model jej kolekcie unikátom. Jana Luptakova Fashion je príkladom značky, ktorá obstojí v konkurencii svetoznámych mien, pretože dbá na precízne krajčírske vypracovanie, kvalitné tkaniny a originálne strihové riešenia.

Dôležitým poslaním značky je oslava ženskosti, elegancie a noblesy. V srdci loga sa ukrýva symbol Harpie, ktorá si v sebe z dávnej mytológie nesie antickú krásu Sirén, nenásytnosť supov a zároveň chamtivosť a túžby žien.

Šaty značky Jana Luptakova Fashion design nosia a propagujú známe osobnosti slovenského a českého šoubiznisu, medzi ktoré patrí napríklad speváčka Monika Bagárová, Kamila Nývltová, modelka Ivana Kičikoleva, Taťána Makarenko, herečka a speváčka Barbora Žilecká, spevácke duo Twiins, moderátorka Fashion TV Hana Svobodová, finalistky Miss Face Českej republiky, Miss International, Miss Grand International a mnohé ďalšie známe tváre.

Prepracované modely, ktoré boli predstavené na prehliadke Ódy Módy 2018, dopĺňali ručne robené šperky rodinného klenotníctva Mikuš Diamonds. Prírodné diamanty a iné drahé kamene tak vytvorili dokonalú symbiózu so sexy espritom šiat talentovanej dizajnérky Jany Ľuptákovej.

Partner kolekcie: Mikuš Diamonds

TEXT: Veronika Ohrádková

FOTO: Boris Ďurnák

Pridaj komentár