Dámsky večer ako sa patrí! A to s poriadnou dávkou humoru a vianočnej romantiky s novým slovenským filmom Šťastný nový rok. Skvelí slovenskí herci a herečky navodia na filmovom plátne tú pravú predvianočnú atmosféru, počas ktorej si môžeme dokonale oddýchnuť, zabaviť sa, zasnívať si alebo sa aj inšpirovať.

Tento výnimočne vianočný Ladies Movie Night sa uskutoční už 3. decembra 2019 v Cinema City Eurovea. Príďte sa aj vy naladiť na pravú vianočnú náladu a oddýchnuť si pri úžasnom filme, aby ste sa čo najlepšie naštartovali do nového mesiaca!

December je mesiac Vianoc, s ktorými prichádza aj množstvo povinností. Popri nákupoch, upratovaní či prijímaní návštev však nezabudnite na sebe a nepremeškajte kúzelné momenty, o ktorých skutočné Vianoce sú. Pýtate sa ako na to?

Nájdite si čas len pre seba a prijmite pozvanie na babský večer so super atmosférou a zaujímavým programom. Vezmite kamarátky a odpútajte sa na chvíľu od vianočného zhonu. Pri vstupe dostane každá z vás welcome drink, s ktorým sa môžete pohodlne usadiť a vychutnávať si pripravený program či súťažiť v tombole.

O príjemné zakončenie večera sa postará už spomínaná predpremiéra filmu Šťastný nový rok. Vianočná romantická komédia v réžii Jakuba Kronera s výnimočným hereckým obsadením, natočená v zimnom prostredí Vysokých Tatier vás dozaista chytí za srdce.

Scenár filmu sa začína pár dní pred Vianocami a končí na Nový rok. Cez množstvo komických, ale i romantických situácií film ukazuje, že láska má veľa podôb, ale nakoniec si každého nájde.

Rezervujte si preto dňa 3. decembra 2019 večer len pre seba a vychutnajte si exkluzívnu predpremiéru filmu Šťastný nový rok v Cinema City Eurovea!

Film Šťastný nový rok sa bude premietať od 5. decembra 2019 vo všetkých kinách Cinema City.

Pridaj komentár