Helene Boshoven Samuel, ktorá je vo svete modelingu známa pod umeleckým menom Leni Klum, skrášlila stránky najnovšieho vydania prestížneho magazínu ELLE US december/január 2021/2022. Vychádzajúca hviezda svetového modelingu si tak vo svojich sedemnástich rokoch zapózovala v elegantných modeloch z portfólia Dolce & Gabbana Alta Moda.

O večerné zábery, ktoré vznikli v prostredí talianskych Benátok, sa postaral skvelý fotograf Stefan Armbruster. Neprehliadnuteľné outfity v podobe vyšperkovaných šiat a neprehliadnuteľného diadému, dotiahli k dokonalosti hairstylista Guido Palau a vizážistka Pat McGrath, často označovaná za najvplyvnejšiu vizážistku na svete.

Dcéra slávnej Heidi Klum sa v pomerne krátkom čase môže tiež pochváliť spoluprácou so značkou About You i svojou premiérovou módnou prehliadkou, rovnako pre značku Dolce & Gabbana, ktorá sa konala na Piazza San Marco v Benátkach.

„Až tak nervózna som nebola a cez mólo som len tak prefrčala. Bála som sa, že mi korunka spadne, tak mi ju nakoniec prišili do vlasov a pred samotnou show špeciálne upravili,“ prezradila Leni o svojej debutovej módnej prehliadke.

Vychutnajte si spolu s nami zábery z aktuálneho vydania magazínu ELLE US, na ktorých zažiarila 170 cm vysoká Leni Klum.

Pridaj komentár