Futbalová legenda, módna ikona a super otec 4 vychádzajúcich hviezd – David Beckham nie je totiž žiadnym nováčikom či už novinárskych článkov alebo módnych tituliek. Výnimku netvoria ani luxusné hodinky! David bol totiž v roku 2012 tvárou kampane Transocean Chronograph Unitimer  pre exkluzívnu značku hodiniek Breitling. Najnovšie si Davida Beckhama „uchmatla“ konkurenčná spoločnosť luxusných hodiniek Tudor, pre ktorú sa futbalová hviezda stane nielen tvárou najnovšej kampane, ale aj ambasádorom značky.

David Beckham sa stal novou tvárou hodiniek značky Tudor! Čo myslíte, vybrali si dobre?

David Beckham sa tak predstavil v najnovšej kampani značky Tudor s názvom „Born to Dare“, ktorá odzrkadľuje históriu značky a je zároveň oslavou jej priekopníckych ciest a vzostupu.

Ako značka luxusných hodiniek Tudor uvádza, Beckham je milovníkom náramkových hodiniek a sám už vlastní niekoľko Rolexov.

„Hodinky značky Tudor priťahovali moju pozornosť najmä svojimi detailmi. Potom som sa dozvedel o histórii značky: dobrodružstvá, priekopnícke potápanie či odvážne expedície. Bol som nimi okamžite posadnutý. “ David Beckham

Beckham sa predstavil v modeli Black Bay Chronograph a novom čiernom modeli Bay S&G – hodinkách z nehrdzavejúcej ocele, ktoré sú určené aj na potápanie a ktorých dizajn bol inšpirovaný minulosťou značky. Okrem toho je Beckham aj veľvyslancom dobrej vôle Unicef. Tomuto dobročinnému poslaniu zameranému na zdravotnú pomoc a vzdelávaniu detí sa venuje už viac ako desať rokov.

Pridaj komentár