Módna skupina Premium Fashion Brands zastupujúca viac ako 30 predajní s luxusnou módou, rozšírila sieť svojich predajní značky Armani Exchange. Okrem dvoch nových predajní v Prahe, prichádza značka Armani Exchange i na Slovensko a to formou novej predajne, ktorá je od marca otvorená v obchodnom centre Eurovea.

Dara Rolins, Gabriela Drobová, TWIINSky a ďalšie známe tváre nechýbali na otvorení prvej predajne talianskej luxusnej značky na Slovensku! Uhádnete ktorej?

Slávnostné otvorenie prebehlo v piatok 16. marca 2018 a to priamo v novej predajni v obchodnom centre Eurovea.

Túto udalosť si nenechalo ujsť ani množstvo známych tvárí, ako napr. Dara Rolins, Gabriela Drobová, skupina Twiins, Erika Bugárová, Moma Horňáková, Milan Švingál a ďalší.

Kolekcia Armani Exchange je spojením elegancie a voľnočasového oblečenia. Rýchly a metropolitný, to sú dve najvýstižnejšie slová, ktorými sa dá tento štýl popísať. Štýl, ktorý vyjadruje osobnosť.

Nová kolekcia má meniteľný metropolitní charakter, zaujímavé strihy a obsahuje tiež prepracované logo značky v úplne nových verziách. Ako bonus je línia Armani Exchange cenovo omnoho dostupnejšia, ako iné línie z produkcie módneho domu Giorgio Armani a Armani Jeans.

Módna skupina Premium Fashion Brands tak ponúka v rámci svojho portfólia luxusnej módy aj modely z novej kolekcie Armani Exchange a to nielen na novootvorenej predajni v Bratislave, ale i prostredníctvom svojho e-shopu.

Pridaj komentár