Mnoho žien ani len netuší, čo si muži všímajú  na ženách práve vtedy, keď si hľadajú partnerku. Myslia si, že túžia po ženách, ktoré majú hlboké výstrihy, pevný zadok či množstvo make-upu na tvári. Opak je však pravdu! Chcete vedieť, čo si muži skutočne všímajú na opačnom pohlaví? Pripomíname, nebude to ani vlasová kozmetika, ktorú používame a dokonca ani drahý parfum, na ktorý si častokrát potrpíme.

Dámy, viete čo si muži pri hľadaní partnerky najviac všímajú?

Povaha, správanie

V prvom rade si muži všímajú to, ako sa daná žena správa v jeho spoločnosti a akú má povahu. Keď je žena agresívnejšia, cítiť z nej arogantnosť. Muž to okamžite vycíti a je viac než jasné, že druhé stretnutie s touto dámou nebude potrebné. Povaha – na tom bude vždy najviac záležať. Ak sa muž nebude stotožňovať s povahou ženy, je zbytočné zaoberať sa otázkou, či je ešte reálna šanca začať si s touto ženou. Zväčšenie mužského penisu je v takto harmonicky vyváženom vzťahu už len čerešničkou na torte.

Pozitívne vyžarovanie

Muž musí zo ženy cítiť pozitívnu energiu. Jedine tak ho daná žena dokáže zaujať. Ak chcete zapôsobiť na muža, ktorý sa vám páči, bohužiaľ vám nedokážeme zaručiť, že aj vy ho zaujmete. Poradíme vám len jedno! Správajte sa prirodzene! Na nič sa nehrajte. Nebuďte depresívna a nevešajte potencionálnemu partnerovi všetko hneď na oči. Ak muž uvidí depresívnu a nesebavedomú ženu, určite sa rozhodne hľadať ďalej.

Budúcnosť

Mužov zaujímajú ženy, ktoré sa už takpovediac „vybúrili“ a namiesto diskoték ich skôr zaujíma vlastná budúcnosť, s ktorou je bezpodmienečne spojené bývanie či rodina. Muži nepotrebujú ženu, ktorá im bude chodiť na zábavy, na ktoré poväčšine chodievajú nezadaní muži, ktorí ešte poriadne ani nevedia, čo je pravidelné holenie, a mladé dievčatá, ktoré si chcú ešte užívať a neviazať sa.

Pridaj komentár