Každý rok sa koncom leta konajú v New York City priamo v centrále Victoria’s Secret castingy na nadchádzajúcu módnu show. Nakoľko je to veľká udalosť, na castingy sú modelky precízne a starostlivo vyberané. Tým, že každá Victoria’s Secret show je vždy celosvetovo sledovanou módnou udalosťou, je už len samotné pozvanie na casting pre každú modelku veľkou cťou.

Ďalší veľký úspech slovenského modelingu!!! Anjelikov z Victoria’s Secret zaujala už druhý rok po sebe jedna z najúspešnejších slovenských modeliek!

V New York City je Victoria’s Secret ostro sledované a na samotné modelky čaká pred budovou množstvo fotografov. Po Michaele Kocianovej, ktorá sa doposiaľ ako jediná Slovenka predviedla na prehliadkovom móle v rámci show Victoria’s Secret, má k tomuto úspechu blízko aj ďalšia Slovenka a to modelka agentúry Mix Model Management – Sára Wittgrúberová.

Sára sa už druhý rok za sebou (zatiaľ ako jediná Slovenska) dostala do hľadáčika tejto fenomenálnej módnej značky. Následne bola pozvaná na casting, v rámci ktorého sa opäť dostala až do posledného kola na tzv. „callback“, čo je pre každú modelku neuveriteľným úspechom.

Postúpiť až na záverečný callback, je pre modelky posledný krok k tomu, aby mohli vstúpiť na prehliadkové mólo módnej show Victoria’s Secret. Dostať sa však až na túto métu, je pre vrcholové modelky úspechom, ktorý sa nedá zameniť za žiadny iný.

Slovenskej kráske Sáre Wittgrúberovej želáme ešte veľa takýchto úspechov, ktorými robí vo svete dobré meno nielen sebe, svojej materskej agentúre Mix Model Management, ale i celému Slovensku a to na tých najprestížnejších modelingových podujatiach.

Pridaj komentár