Režisérska dvojica Libor Adam a Hana Hendrychová už čoskoro predstavia fanúšikom kvalitného filmu silný príbeh zobrazujúci pády a vzostupy, v ktorý sa môže nájsť ktokoľvek z nás.

Romantická dráma Môj život je totiž inšpirovaná skutočným životným príbehom, v ktorom mladá sirota Elizabeth rezignuje na úspešnú kariéru baletky kvôli svojej osudovej láske.

Muž jej srdca má však dvojitú tvár, a tak sa život s ním stane peklo. Elizabeth tak v neľahkej životnej situácii musí bojovať o vlastné prežitie.

Počas jediného okamžiku sa z krásnej ženy stane obluda bez tváre a budúcnosti.

Počas nekonečnej liečby prichádza Elizabeth k presvedčeniu, že je na konci svojej cesty a že nemá význam bojovať a najlepšie je sa vzdať. Tento stav podporuje ešte aj alkoholom.

Hrdinkou jej života sa stane teta, ktorá pre ňu v ťažkej a bezútešnej situácii spraví veľký zásah do života. Donúti ju totiž k naštartovaniu a motivuje ju začať opäť plnohodnotne žiť.

Všetko sa obracia na dobré až do chvíle, kedy sa na scéne opäť objavuje jej manžel – a vtedy musí Elizabeth začať opäť bojovať – so svojim strachom a závislosťou na svojom manželovi …

Romantickú drámu Môj príbeh prináša od 26. decembra 2019 na plátna slovenských kín distribučná spoločnosť Magic Box.

Pridaj komentár