Každý nezadaný muž by rád vedel, čo si na ňom ženy, s ktorými trávi čas či už v spoločnosti, v práci alebo na podvečernom rande, všímajú. Rád by mal možno aspoň na chvíľku schopnosť Mela Gibsona, z obľúbeného amerického filmu „Po čom ženy túžia“. My vám ale prezradíme, čo si väčšina žien skutočne na mužoch najviac všíma. Garantujeme vám, že niektoré veci vás celkom určite prekvapia.

Čo si všímajú ženy na mužoch ako prvé? Niektoré veci vás celkom určite prekvapia!

Štýl obliekania

Aj keď móda sa neustále mení, ženy jednoducho vedia, čo letí. Majú predstavu v tom, ako by sa ich potencionálny partner mal obliekať a aký štýl by mal preferovať. Ak chce muž získať ženu, vyťahaným tričkom s véčkovým hlbokým výstrihom a s nohavicami s padnutým pudlom si ju určite nezíska. Ženy milujú mužov, ktorí nosia pánske košele, najlepšie tie biele s elegantným sakom a štýlovou kravatou.

Prispôsobenie veku

Štýl obliekania zohráva dôležitú úlohu, preto ak si chce muž nájsť partnerku, musí si vyberať z ponuky oblečenia len to najlepšie a samozrejme, musí sa obliekať štýlovo vzhľadom na svoj vek. Určite sa ani vám nepáči, keď tridsaťpäťročný muž nosí oblečenie určené pre tínedžerov. Platí to aj pri výbere opaskov. Ak máte po tridsiatke, nenoste látkové opasky s logami obľúbených kapiel, ale kupujte si skôr kožené moderné pánske opasky.

Vyjadrovanie a reč tela

Muž môže byť krásne oblečený, ale ak sa nevie vyjadrovať, správa sa ako hulvát a dokonca nechá ženu zaplatiť si za kávu, na ktorú ju pôvodne pozval, tak takýto si žiadnu ženu nikdy nenájde. Páni, ak chcete osloviť ženu, správajte sa slušne, hovorte komplimenty (samozrejme nepreháňajte to s nimi), dáme otvárajte dvere, a pod.

Správajte sa ako gentleman. To ženy jednoducho milujú! Väčšina z nich si totiž myslí, že gentlemani už vymreli. Presvedčte ich ale o opaku. Ženy si veľmi prekvapivo (alebo aj nie?) všímajú aj reč tela a nielen výzor.

Pridaj komentár