Leto sa už nezadržateľne blíži a mnohí z nás sa v tomto roku naladili na letné počasie už v apríli. Po extrémne dlhej zime to bol šok, nakoľko jarné bundy sme ani poriadne neprevetrali a už museli opäť putovať späť do skrine či šatníka.

Čo si obliecť cez najväčšie letné horúčavy? Poradíme vám!

Ak neviete, čo si cez letné mesiace obliekať, aby ste sa cítili pohodlne a zároveň boli šik, ochotne vám v tom poradíme.

Vzdušné bavlnené oblečenie

Ak máte v šatníku oblečenie, ktoré síce rady nosíte, ale je z umelého neprispôsobiteľného materiálu, v ktorom sa navyše cez letné mesiace doslova paríte, kúpte si voľnejšie (vzdušnejšie) dámske oblečenie z letnej kolekcie.

Vyberajte hlavne vzdušné dámske oblečenie z kvalitnej bavlny, prípade ľanu alebo viskózy. Oblečenie musí byť na dotyk príjemné a vaša pokožka v ňom môže aj pri dlhodobejšom nosení dýchať. Odporúčame vám nosiť voľnejšie veľkosti alebo tiež oversize strihy – šaty, mikiny a nohavice po členky.

Minimalizmus v šatníku

Už viete, že v letných mesiacoch máte uprednostňovať vzdušné oblečenie, ale čo ešte neviete je to, že ak chcete byť štýlová aj v letných mesiacoch, a to nielen na dovolenke pri mori, mali by ste uprednostniť minimalisticky ladené kúsky oblečenia a to formou jednofarebného oblečenia.

Ľahko jednotlivé kúsky skombinujete a nemáte problém sa zbaliť na pár dní k moru. Vzory vám módni dizajnéri odporúčajú jedine na štýlových letných šatách, z ktorých dominujú kvetované vzory, bodky a pásiky.

Čo s čím kombinovať?

Ak chcete vyzerať pekne, aj keď je vonku neznesiteľné teplo, odporúčame vám vlasy vypínať do gumičky, poprípade si dať urobiť bob účes. Noste džínsové kraťasy a kombinujte ich s jednoduchými krátkymi dámskymi tričkami a tielkami.

Tento rok bude v móde opäť čipka, či už na šatách, alebo na topoch a nohaviciach. K štýlovému letnému outfitu si vyberte pekné šperky – nie príliš výrazné, ale aby upútali pozornosť okoloidúcich.

Toto leto odporúčame nosiť najmä pásiky a bodky – tie sú zo všetkých vzorov jednoznačne TOP!

Pridaj komentár