Bodky patria medzi top módne trendy a rozhodne sa budú nosiť aj tento rok. Investovať do bodkovaného kúsku sa oplatí, keďže patria medzi nesmrteľné trendy, ktoré sa stále vracajú.

Čo poviete na bodkované leto? Zostavte si skvelý letný šatník napríklad aj takto!!!

Obrovský boom zažili bodky v roku 1835, keď sa tanec polka stal jednou z najobľúbenejších súčastí všetkých tanečných večierkov a zábav.

Nielen tanec, ale aj vzor absolútne ovládli svet a okamžite sa dostali do povedomia najširšej spoločnosti. Napriek tomu, že polka ako tanec čoskoro prestala byť horúcim hitom, „polka dots“ alebo bodky naďalej zostali v našich šatníkoch dodnes.

Veľké, malé, najmenšie …

Akékoľvek bodky vyzerajú nadčasovo a vhodne pre každú z nás. Možno ich nosiť naozaj na čomkoľvek. My napríklad milujeme klasické šaty s bielymi bodkami v perfektnom strihu, ktorý lahodí postave. Váš biznis šatník tiež ukážkovo dotvorí bodkovaná blúzka.

Práve takýto model sa vám v šatníku nestratí a vynosíte ho na všetky príležitosti. Nezabudnite však k oblečeniu dodať hravé a farebné detaily, ktoré outfit vhodne doplnia. Perfektnou voľbou sú napríklad farebné lodičky alebo nápaditá kabelka.

Rozviate šaty, sexy úzke nohavice, sukne a aj množstvo doplnkov s bodkami rôznych veľkostí sú hitom tejto sezóny. A nezabudnite ani na plavky! Trendom letnej sezóny sú samozrejme aj bodky na plavkách. Pôsobia hravo a dodajú vám ten pravý letný dievčenský look.

Ako ich kombinovať?

K bokdám sú najideálnejšie jednoduché doplnky v klasických farbách. Vzor je totiž sám o sebe celkom výrazný, preto je dôležité nechať ho dostatočne vyniknúť. Výbornou voľbou je napríklad čierna farba. Jednoduchou čiernou kabelkou určite nič nepokazíte. Štýlový styling tiež vytvoríte kombináciou bodkovaných šiat a čierneho, či červeného ruksaku.

FOTO: Pietro Filipi, Cellbes, Kara, Twinset

Pridaj komentár