Biela farba je základná a hlavne univerzálna farba, ktorá pristane každej žene. Je ľahko kombinovateľná, ženská a pôsobí nesmierne luxusne a elegantne.

V lete vám v nej nebude teplo a na vašej opálenej pokožke krásne vynikne. Pozrime sa spolu na biele kúsky, ktoré by vo vašom šatníku rozhodne nemali toto leto chýbať.

Šaty

Biele šaty sú obľúbeným letným kúskom viacerých žien, pretože pôsobia nevinne, ale za to veľmi elegantne a sofistikovane. Dodajú na ženskosti, sebavedomí a navyše vyzerajú skvele na opálenej pokožke.

Túto sezónu sa budú nosiť jemné materiály a klasické, nadčasové strihy. Môžete zvoliť kombináciu bielej čipky či obľúbenej madeiry. Stačí, ak svoj biely look oživíte rúžom alebo jemnými doplnkami.

Nohavice

Biele nohavice budú rozhodne „statement“ kúskom vášho šatníka. Dajú sa nosiť ako súčasť kostýmu, s blúzkou alebo tón v tóne s jemným topom alebo svetríkom. Takýto outfit bude pôsobiť čisto a upravene a je vhodný tiež do práce a na pracovné stretnutie.

Doplnky

Biele doplnky sú must-have letnej sezóny! Od kabeliek, topánok až po opasky … doprajte si všetky. Nádherne doplnia váš outfit a skvele sa kombinujú aj s inými farbami.

No pri kombinácii s čisto bielou podčiarknu jej eleganciu a dodajú vášmu outfitu ten pravý, svieži, elegantný look.

Pridaj komentár