Čím prekvapila Donatella Versace na Milánskom Fashion Weeku?


Notice: Undefined property: stdClass::$share in /home/html/multi_152266/mmagazin.sk/wp-content/themes/Newspaper-child/functions.php on line 59

Notice: Trying to get property of non-object in /home/html/multi_152266/mmagazin.sk/wp-content/themes/Newspaper-child/functions.php on line 59

Donetella Versace predstavila svoju kolekciu Fall 2016 na Milánskom Fashion Weeku. Jednoznačne stavila na šport. Predvádzacie mólo bolo zaplnené športovými kúskami, ktoré zaručene ohúrili každého obľúbenca tejto značky. Presné oko talianskej návrhárky, ktorej neunikne žiaden detail, už dobre poznáme a aj vďaka tomu patrí medzi špičku svetových návrhárov. Pri tejto kolekcii sa nemusíte báť o nedostatok farieb, aj keď základom sa stala modrá v rôznych farebných odtieňoch.

Čím prekvapila Donatella Versace na Milánskom Fashion Weeku?

donatela_versace_mila_fashion_week_mmagazinV kolekcii sme mali možnosť vidieť aj čiernu farbu, to však nie je všetko, Donatella zvolila aj pastelové farby v rôznych farebných prevedeniach. Nečakane sa na móle objavili možno pre niekoho staré a nie vždy IN neónové farby.

donatela_versace_mila_fashion_week_mmagazin1Ak nepatríte medzi obľúbencov výrazných neónových farieb, ktoré vám vždy bijú do očí, pri pohľade na kombináciu s čiernou, ktorú nám predviedla táto talianska módna dizajnérka zmeníte názor. Zo vzorov tentokrát prevládali pruhy rôznych tvarov a farieb.

donatela_versace_mila_fashion_week_mmagazin2Veď prečo neoživiť kolekciu niečím šialeným ako sú vzory a farby? Celá prehliadka sa niesla v zamení ,,Veľkých mien“. Na móle sa objavili najslávnejšie modelky sveta Adriana Lima, Natasha Poly, Mariacarla Boscone, Romina Lanaro, Irina Shayk, Andreea Diaconu, Jamie Bochert, Małgosia Béla, Caroline Braschi Nielsen, Jourdan Dunn a Karlie Kloss.

donatela_versace_mila_fashion_week_mmagazin3Ak ste si mysleli, že s menovaním modeliek, ktoré sa zaradili do Donatellinho rebríčka sme skončili mýlite sa. Jej vyberavému oku neunikli ani najlepšie kamarátky Kendall Jenner a Gigi Hadid.

donatela_versace_mila_fashion_week_mmagazin4Kendall sa predviedla v sviežom pastelovom kožuchu, pod ktorým ukrývala krátke minišaty. Celý outfit doplnila kabelka a špicaté topánky, ktoré by vám určite nemali chýbať v šatníku.

donatela_versace_mila_fashion_week_mmagazin5Gigi predviedla o pár odtieňov temnejšie farby. Na predvádzacie mólo vystúpila v tmavomodrom kabátiku, ktorý dopĺňali čierne aplikácie a kovové doplnky.

donatela_versace_mila_fashion_week_mmagazin6Čo sa stalo základom stylingu?

Základom stylingu sa stali mierne zvlnené vlasy a čelenky pripomínajúce hippies štýl zo 60. rokov.

Ako si oživiť svoju kabelku?

Na prehliadke sme mali možnosť vidieť  kabelky rozličných tvarov hýriace farbami, ktoré zdobili huňatí krásavci, ktorí sa stali hitom tejto sezóny.

[vogue.com]

Pridaj komentár