Každý muž, keď dlhodobo žije s partnerkou, potrebuje na chvíľu vypadnúť z daného stereotypu, sadnúť si s kamarátmi na pivo, posedieť, pokecať, vyvetrať si hlavu od povinností a od práce, ktorá ich častokrát zaťažuje. Hovorí sa, že muži by mali svoje partnerky neustále niečím obdarovávať. Ako to je u vás? Aj vás partner rozmaznáva? Aj vám neustále nosí krásne kytice, pripravuje vám raňajky do postele, bráva vás na výlety? Ak áno, máte šťastie! Takéhoto muža si vážte. Čím napríklad by ste si ešte vedeli predstaviť, že by vás obdarovával?

Čím by mali muži neustále obdarovávať svoje partnerky?

Šperky

Najmä pri väčších príležitostiach, ako narodeniny, meniny, príchod spoločného dieťatka, očakávate, že vám partner kúpi briliantový diamantový prsteň alebo donesie luxusný náramok, náhrdelník a pekné náušnice. Šperky patria k tým najvzácnejším darom. Ženy si ich vážia azda najviac zo všetkých darov.

Objatie, podpora

Síce nehmotný darček, niekedy však veľmi potrebný. Najmä vtedy, ak má žena depresívne nálady. Buďte svojej partnerke oporou. Pýtajte sa, čo ju trápi, podporte ju v ťažkých časoch a najmä buďte jej nablízku. Takýto „darček“ ocení oveľa viac, ako drahú dovolenku pri mori. Objímajte ju, podporujte ju a žena vás bude milovať ešte viac.

Sladkosti

Povedzme si úprimne, ktorá žena nemá rada sladkosti? Sú však aj také, ktoré sa sladkostiam vyhýbajú. Ak im však po niekoľkých vyťažených dňoch donesiete bonboniéru, kúpite drobný darčekový kôš, pozvete na raw koláč, určite to neodmietne. Keď ku sladkostiam dokúpite kvety, máte vyhraté. Dôkladne si ale odpozorujte, ktoré kvety má vaša partnerka rada!

Pridaj komentár