Károvaný vzor sa drží na vrchole jesenných trendov už niekoľko rokov. Nielenže je jedným z najobľúbenejších jesenných vzorov, ale navyše je nadčasový a maximálne trendy. Túto jeseň sa opäť vracia, tentoraz prevažne v elegantnej čiernobielej verzii.

Ikonické káro

Vzor s pôvodom zo Škótska, sa už dlhé roky teší mimoriadnej obľube a to po celom svete. Károvaný vzor sa do našich šatníkov pomaly dostával na nohaviciach a kostýmoch, no teraz ho nájdeme už prakticky na všetkom. Tento vzor nebol dlho na scéne taký obľúbený, ako práve teraz.

Skvelé je, že si ho pokojne môžeme obliecť v elegantnom štýle, ale aj v pohodovo ležérnom. Túto jeseň stavte na elegantné čiernobiele prevedenie kára. Pôsobí profesionálne, ale zároveň žensky a štýlovo. Navyše je čierno-biela ľahko kombinovateľná a dá sa jednoducho zvýrazniť farebným doplnkom. Preto sa nebojte strohé káro oživiť aj niečím poriadne výrazným.

Nadčasové outfity do práce

Momentálne sú trendy najmä šedé kárované nohavice, ktoré momentálne aj najčastejšie vídavame v uliciach. Takéto nohavice môžete kombinovať s vlneným bielym svetrom a béžovým kabátom. Nohavice pekne vyniknú s vyššími kotníkovými čižmičkami alebo so štýlovými mokasínami. Do práce ich však využijete aj vo forme kostýmu.

Károvaný kostým do práce je síce funkčný a elegantný, ale môže byť aj štýlový a komfortný. Je nesmierne variabilný a nadčasový a rozhodne si ho obľúbite aj v kombinácii so športovými detailmi. Ak sa rada obliekate originálne a zároveň elegantne, dvojicu elegantného kostýmu a športovej podprsenky si rozhodne obľúbite. Netreba sa báť ani kombinácie aj zdanlivo nekombinovateľných vzorov, farieb a textúr. Výsledok môže byť nečakane originálny.

Ležérne kúsky na každý deň

Praktickým a štýlovým kúskom na jeseň bude rozhodne károvaný kardigán. Takýto kúsok je ideálny hneď na niekoľko príležitostí. Oceníte ho ako hrejivý model do kancelárie alebo ako výrazný akcent pri jednofarebnom outfite. Túto sezónu budú IN aj kárované košeľové kabátiky.

Sú štýlové, všestranné a úplne perfektné na prechodné počasie. Vyznačujú sa oversize štýlom a príjemným materiálom, preto sa nemusíte obávať ani toho, že sa vám pod nimi oblečenie nepodarí navrstviť. Okrem toho, že vás zahrejú, vytvoria z vášho outfitu jedinečný look. Kúpa károvaného kabáta sa vám túto jeseň jednoznačne vyplatí.

FOTO: pinterest.com, primadonacollection.sk, cellbes.sk, upbrands.sk

Pridaj komentár