Obdobie letných dovoleniek je už v plnom prúde! Aj vy sa už neviete dočkať svojej dovolenky a netrpezlivo odpočítavate dni, kedy nasadnete do auta či lietadla a zamierite si to priamo do vašej vysnívanej destinácie? Ešte predtým ako však odcestujete, nezabudnite si vybaviť cestovné poistenie. Dôvodov na to je hneď niekoľko! Ak ste však boli najďalej od domova v hoteli v Žiline, tak ste sa tým pravdepodobne nikdy nezaoberali a už vôbec by ste neočakávali, že by sa vám mohlo niečo prihodiť. Prečo je ale cestovné poistenie také dôležité?

Chystáte sa vycestovať? Nezabudnite na cestovné poistenie!

Ochráni vašu peňaženku

Keď sa vám náhodou cestou stratí batožina alebo sa zraníte, môžete očakávať vysoké výdaje. Mnohým takýmto prípadným výdavkom sa môžete vyhnúť práve vtedy, ak si nájdete cestovné poistenie, ktoré bude cenovo prijateľné a bude zahŕňať všetky služby, ktoré potrebujete. Pre porovnanie: cestovné poistenie vás vyjde na niekoľko desiatok eur, ale výdaje, ktoré budete musieť v prípade neočakávaných situácií a absencii cestovného poistenie platiť, sa môžu vyšplhať do výšky až niekoľko stoviek eur.

Urobte správne rozhodnutie

Tak, stále tvrdíte, že sa vám postenie na dovolenku neoplatí? Verte, že zaplatenie poistenia na dovolenku bude tá najlepšia vec, ktorú pre seba, svoju peňaženku a svoj vnútorný pokoj urobíte. Nie každý si totiž môže dovoliť zaplatiť horibilné sumy za zdravotnú starostlivosť v zahraničí, prípade za stratenú batožinu s dôležitými či cennými vecami, vrátane dokladov. Urobte preto správne rozhodnutie a cestovné poistenie rozhodne nenechajte na vedľajšej koľaji.

Pridaj komentár