Postupné zmierňovanie bezpečnostných opatrení pozorujeme nielen na Slovensku, ale i v okolitých krajinách. Tým z nás, ktorým už po niekoľkomesačnej prestávke chýbali pravé nákupy a dotyk kvalitných módnych kúskov, otvoril svoje brány už aj pre slovenských návštevníkov, obľúbený McArthur Glen Designer Outlet Parndorf. V súlade so všetkými bezpečnostnými a hygienickými opatreniami si tak môžeme spraviť radosť od pondelka do piatka, v čase od 9:30 do 20:00 hod. a v sobotu od 9:00 do 18:00 hod.

Po postupnom otváraní obchodov od polovice apríla 2020, je konečne otvorený už celý Designer Outlet Parndorf s približne 160 obchodmi a obľúbenými reštauráciami. Aj keď je výber tovaru mimoriadne atraktívny, zdravie a bezpečnosť zákazníkov a zamestnancov sú v súčasnosti hlavnými prioritami všetkých prevádzok.

„Späť k novému normálu – sme radi, že po opätovnom otvorení všetkých obchodných prevádzok a stravovacích služieb, môžeme v Designer Outlet Parndorf opäť pracovať. Pri tejto príležitosti sme si pre našich zákazníkov pripravili skvelé propagačné akcie a ponuky, o ktorých neustále informujeme prostredníctvom našich webových stránok a sociálnych sietí. Tešíme sa, že sa na toto nádherne miesto opäť vracia život a môžeme privítať i celé rodiny – samozrejme v súlade so všetkými bezpečnostnými opatreniami,“ prezrádza Mario Schwann, generálny riaditeľ spoločnosti McArthur Glen pre Rakúsko.

Štýlové modely z portfólia takých značiek ako Armani, adidas, Coach, Diesel, Fossil, Furla, Michael Kors, Nike, Nespresso, Patrizia Pepe, Rituals, Under Armour a ďalších, môžu dokonale skrášliť pánsky alebo dámsky letný šatník. Z obľúbených reštaurácii je aj naďalej v ponuke Café Artner, Burger King, Segafredo, Nordsee, či lahôdky od Asia Cocos.

Spoločnosť McArthur Glen prijala vo všetkých svojich centrách sériu rozsiahlych bezpečnostných a hygienických opatrení. Naďalej ostáva v platnosti povinné nosenie rúšok počas nakupovania, dezinfekcia rúk, dodržiavanie bezpečnostnej vzdialenosti, či uprednostňovanie bezkontaktnej platby.

Pridaj komentár