Vianoce klopú na dvere a tí, ktorí ešte nemajú vianočné darčeky, majú čo robiť, aby to stihli do Vianoc. Ak vám chýbajú darčeky pre vášho milovaného, prípade plánujete ešte nejaké dokúpiť k tým, čo už máte, máme pre vás pár tipov, na tie najlepšie darčeky pre muža.

Kozmetika na holenie

Každému mužovi sa hodí nová kozmetika na holenie. Každá žena veľmi dobre vie, akú kozmetiku po holení používa. Ak viete, že je s ňou spokojný, kúpte mu práve tú značku, ktorú pozná a ktorú doteraz používal. Ak si váš partner pestuje bradu, odporúčame vám kúpiť vegánsky šampón a olej na bradu.

Darčekové predmety obľúbeného futbalového tímu

Muži, ktorí milujú futbal, by sa určite potešili darčekom s logom a obrázkami ich obľúbených futbalových tímov. Ak partnerovi kúpite farebný šál Manchester City, určite mu vyčarujete úsmev na tvári. Jedná sa totiž o jeden z najlepších tímov anglickej futbalovej ligy Premier League a mať šál tohto tímu, by bola pre vášho partnera veľká pocta. V ponuke e-shopov samozrejme nájdete aj šály iných tímov. Stačí len vybrať ten s logom tímu, ktorý má váš partner rád.

Okrem šálu mu môžete kúpiť tričko, tepláky, ale aj boxerky s logom obľúbeného futbalového tímu.

Nová pánska taška

Muži si nepotrpia na veľké množstvo tašiek. Chcú jednu – dve pánske tašky v neutrálnych farbách, ktoré môžu ľahko kombinovať so športovým oblečením, ale aj s tým elegantnejším. Ak vášmu partnerovi chýba súca pánska taška, kúpte mu novú. Pokojne môžete zainvestovať aj do športovej tašky s logom obľúbeného tímu. Ak je váš partner fanúšikom nemeckého Bayernu Mníchov, okrem teplého šálu Bayern Mníchov mu kúpte športovú tašku s logom tohto tímu. Myslíme si, že to bude perfektná kombinácia!

Nové tričká, ponožky a boxerky

Tohto nebude mať váš partner nikdy dosť. Kúpte mu teplé termo ponožky s motívmi Vianoc. Zainvestujte aj do značkových trenírok a boxeriek. Nezabúdajte ani na kúpu krátkych pánskych tričiek.

Veríme, že sme vás aspoň trošku inšpirovali ku kúpe nielen praktického, ale predovšetkým takého daru, ktorý poteší a urobí radosť.

Pridaj komentár