Epický dobrodružný film Náčelník prichádza s novým trailerom. Film rozpráva príbeh stretnutia mladého lovca, ktorý sa musí spojiť so zraneným vlkom, aby spolu prežili a našli spolu cestu domov. Náčelník sľubuje nádherný vizuálny zážitok plný akcie, no aj silný príbeh o tom, ako vzniklo odveké puto, ktoré navždy zmenilo históriu ľudstva.

Chlapec a vlk dokážu nájsť cestu domov len spolu! Pozrite si trailer k rodinnému dobrodružnému filmu Náčelník!!!

Náčelník rozpráva epické dobrodružstvo, ktoré sa odohráva počas poslednej doby ľadovej pred 20 000 rokmi. Neskúsený lovec ostáva opustený vlastným kmeňom a ponechaný napospas divočine. Cestu mu skríži vlk, taktiež opustený svojou svorkou. Z odvekých nepriateľov sa zrazu musia stať spojenci. Iba tak totiž dokážu prežiť a nájsť cestu domov k svojim najbližším.

Režisérom Náčelníka je vizionár Albert Hughes, ktorý má so svojím bratom Allenom na svedomí vizuálne prepracované filmy ako Kniha prežitia s Denzelom Washingtonom, či V pekle s Johnnym Deppom.

V hlavnej úlohe sa v Náčelníkovi predstaví mladá filmová hviezda – talentovaný Kodi Smit-McPhee, známy z post-apokalyptickej Cesty s Viggom Mortensenom, zo skvelého Úsvitu planéty opíc alebo tiež komiksovky X-Men: Apokalypsa.

Film Náčelník má slovenskú premiéru plánovanú na 30. augusta 2018! Do našich kín ho prinesie distribučná spoločnosť Itafilm!

Pridaj komentár