Chladné jesenné počasie? S F&F sa zahrejete zaručene štýlovo!

272
Chladné jesenné počasie? S F&F sa zahrejete zaručene štýlovo! 6

 

Jedným z kľúčových trendov jesenných kolekcií je určite inšpirácia prírodou. Všetko, čo vás v tejto súvislosti napadne od štýlu, farby, až po samotné materiály, odráža stav prírody okolo nás – rovnako, ako hrejivý pocit bezpečia a vzájomného porozumenia. Absolútnymi nevyhnutnosťami šatníka do chladnejšieho počasia sú hebké tuniky a kardigány, či stále viac obľúbené pončá rôznych strihov a farieb.

 

Chladné jesenné počasie? S F&F sa zahrejete zaručene štýlovo!

zahrajte_sa_stylovo_s_ff_mmagazin1

Hitom sú geometrické vzory, veľké pruhy, ale aj jednofarebné kúsky doplnené veľkými pletenými prvkami, rolákovými goliermi, kapucňami alebo ozdobnými strapcami.

zahrajte_sa_stylovo_s_ff_mmagazin2

Zvieracím symbolom tejto sezóny je vlk, čo bude badateľné predovšetkým na vzorových aplikáciách a umelých kožušinách s dlhým chlpom, ktoré zároveň neodmysliteľne patria do sveta pôvabnej módy sedemdesiatych rokov.

zahrajte_sa_stylovo_s_ff_mmagazin3

Urobte pravý opak toho, čo bežne pri výbere outfitu robíte a skombinujte materiály s rôznorodými textúrami.

zahrajte_sa_stylovo_s_ff_mmagazin4

Mať vlnu, semiš a umelú kožušinu
 v jednom outfite je nielen kreatívne, ale aj zábavné. Viac inšpirácií nájdete na webovej stránke f-f.com alebo priamo v predajniach F&F, exkluzívne v obchodnej sieti TESCO.

zahrajte_sa_stylovo_s_ff_mmagazin5

Nechajte sa inšpirovať a zvoľte si skvelý kúsok podľa vaších predstáv

zahrajte_sa_stylovo_s_ff_mmagazin6 zahrajte_sa_stylovo_s_ff_mmagazin7 zahrajte_sa_stylovo_s_ff_mmagazin8 zahrajte_sa_stylovo_s_ff_mmagazin9 zahrajte_sa_stylovo_s_ff_mmagazin10 zahrajte_sa_stylovo_s_ff_mmagazin11 zahrajte_sa_stylovo_s_ff_mmagazin12 zahrajte_sa_stylovo_s_ff_mmagazin13 zahrajte_sa_stylovo_s_ff_mmagazin14 zahrajte_sa_stylovo_s_ff_mmagazin15

[www.f-f.com]

Pridaj komentár