Koniec roka sa nám pomaličky blíži a prichádza čas novoročných predsavzatí. Medzi tie najčastejšie patrí bez pochýb to, že sa chceme začať lepšie a zdravšie stravovať, či dokonca schudnúť. Ak patríte do skupinky šťastlivcov, ktorí majú pevnú vôľu a dokážu sa zaprieť natoľko, že svoje predsavzatie dotiahnete až do úplného konca, tak vám môžu mnohí v dobrom závidieť.

Tá početnejšia skupina z nás sa však po pár týždňoch nechá zlomiť a na predsavzatie veľmi rýchlo zabudne. Nech už patríte do ktorejkoľvek skupiny, jedno je isté. Ak chcete naozaj schudnúť, s jedinečným diétnym plánom KetoMix sa vám to zaručene podarí. Navyše sa naučíte ako premýšľať o jedle a ako si z neho vytvoriť spojenca pre zdravú a štíhlu postavu.

Ako ste na tom s novoročným predsavzatím práve vy? Chcete s niečím skončiť alebo naopak začať? Ak je vašim predsavzatím práve chudnutie, poriadne sa na túto cestu pripravte. Zabudnite na všetky tie neúspešné pokusy, ktoré ste doteraz absolvovali a pozitívne sa nalaďte na váš nový cieľ. Ak vaše doterajšie pokusy končili približne v polovici januára, kedy ste sa prichytili na gauči pri nedojedenej torte a s tabuľkou čokolády v ruke, tak určite nezúfajte. I zlá skúsenosť môže byť v konečnom dôsledku na niečo dobrá.

Ak je vaším snom konečne schudnúť alebo aspoň trošku zmeniť stravovacie návyky, KetoMix je tou najlepšou voľbou. Ide o najpohodlnejší a najmenej náročný chudnúci program vôbec. Žiadne hodiny strávené v posilňovni a nekonečné čakanie na prvý viditeľný výsledok. Vďaka proteínovej diéte na sebe uvidíte váhový úbytok už po prvom týždni. Stačí len päťkrát denne jesť KetoMix jedlá, neskôr aj v kombinácii s bežnými jedlami a telo urobí všetku prácu za vás.

A ako to funguje? Je to veľmi jednoduché. Za úspechom proteínovej, alebo ak chcete ketónovej diéty, stojí takzvaná ketóza. Tento prirodzený biochemický stav tela dokáže prispôsobiť jeho chod tak, že po obmedzení prísunu sacharidov si potrebné látky začne vyrábať zo svojich tukových zásob. Pri chudnutí týmto spôsobom tak ubúda iba z vášho tuku a nie zo svalov.

Ak trpezlivosť nie je vašou silnou stránkou a výsledky svojej práce či snahy radi vidíte už po niekoľkých týždňoch, KetoMix je pre vás to pravé riešenie. Schudnite jednoducho a rýchlo, navyše s chutným jedlom, ktorého príprava zaberie minimum času. Vďaka stravovacím návykom, ktoré si osvojíte počas niekoľkých týždňov diéty, sa navyše nemusíte báť jojo efektu, ktorý je typický pre bežné diéty.

Pri tejto príležitosti vám M magazín.sk v spolupráci so značkou KetoMix, prináša skvelú súťaž o jedinečný balíček produktov od KetoMix, ktorý môže dokonale naštartovať váš sen o chudnutí. Ako sa do súťaže zapojiť?

Stačí veľmi jednoducho splniť 3 základné podmienky:

1. Staňte sa fanúšikom facebookovej stránky M magazín.sk tak, že jej dáte svoj LIKE „Páči sa mi to“

2. Verejne zozdieľajte článok so súťažou, aby bol medzi vašimi príspevkami všetkým viditeľný

3. Do komentára pod článok nám napíšte správnu odpoveď na otázku, ku ktorej vám ponúkame aj 3 možnosti:

Aké príchute proteínových tyčiniek ponúka značka KetoMix?

a) iba čokoládové

b) iba banánové

c) čokoládové, vanilkové, jahodové

Správnu odpoveď nájdete na ketomix.sk

POZOR !!!!! Súťaž prebieha do piatka 13. decembra 2019! Všetkým súťažiacim želáme veľa šťastia!

2 KOMENTÁRE

Pridaj komentár