Luxusné ubytovanie, špičkové služby a skvelá poloha sem láka zo sezóny na sezónu stále viac dovolenkárov. Bellis Deluxe Hotel, ktorý nemá svojich päť hviezdičiek náhodou, je jedným z horúcich hitov tejto sezóny.

Hotelový komplex, ktorý ponúka súkromnú pláž priamo na pobreží Stredozemného mora, je vlajkovou loďou známeho tureckého letoviska Belek, vzdialeného 32 km od medzinárodného letiska Antalya.

Rezort sa rozprestiera na rozľahlom pozemku (135 000 m2) s 5 vonkajšími bazénmi, vlastným vodným parkom a krytým bazénom, ktoré sú obklopené borovicovým lesom.

Počas pobytu si okrem oddychu môžu priaznivci zdravého životného štýlu zacvičiť v moderne zariadenom fitnescentre, relaxovať v tureckých kúpeľoch alebo v saune.

K dispozícii sú tiež rozmanité možnosti masáží a wellness centrum. Tí najaktívnejší sa môžu venovať aj ďalším aktivitám, akými sú joga, pilates, interaktívne hry, volejbal, tenis či futbal.

Bellis Deluxe Hotel je zaujímavý i svojim architektonickým dizajnom. 7- poschodová hlavná budova a 2- poschodové vilky s priamym vstupom do bazéna, v sebe ukrývajú 555 izieb, recepciu, lobby s WiFi a mnoho ďalších služieb pre svojich návšetevníkov.

Ubytovacie jednotky sú elegantne zariadené a vybavené bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, klimatizáciou a satelitnou TV s plochou obrazovkou. Majú parketové podlahy, balkón a priestor na posedenie.

Súčasťou hotelového rezortu sú pestré možnosti pre občerstvenie a to 2 reštaurácie s občerstvením, 5 barov a 1 cukráreň, ktoré sú v prevádzke počas celého dňa, a tiež 5 špeciálnych à la carte reštaurácií.

Špecialitou hotela je vlastný Zoopark a jazdecké centrum s koňmi a poníkmi. Táto jedinečnosť, ako i bohatý animačný program, je ešte obohatená o blízky aquapark s toboganmi, čo robí tento hotelový komplex vynikajúcou voľbou nielen pre páry, ale i pre rodiny s deťmi. Pre náročnejších je tiež k dispozícii neďaleký golfový klub Kaya Eagles.

Bellis Deluxe Hotel leží priamo na dlhej piesočnatej pláži, ktorá je ocenená modrou vlajkou. Na súkromnej pláži sú hotelovým hosťom k dispozícii ležadlá, slnečníky, matrace a aj plážové osušky zadarmo. 

Hotel je súčasťou moderného tueckého strediska Belek s nákupnými možnosťami, ktoré sa nachádza 5 km od hotela. Neďaleké menšie stredisko Kadriye je vzdialené len 3 km.

Pre tých, ktorí chcú okrem oddychu a relaxu tiež spoznať čaro okolitého regiónu, sú dostupné nesmierne pestré možnosti.

Pre dobrodruhov je tu možná jazda džípom do nádhernej prírodnej scenérie pohoria Taurus, ktorá vedie aj cez typické turecké horské dedinky, kde akoby zastal čas.

Pre tých, ktorým neprekážajú morské vlny, je k dispozícii plavba loďou popri skalnatom pobreží, plnom zvláštnych jaskýň a zaujímavých zákutí, ako aj popri slávnej Kleopatrinej pláži.

Ďalším skvelým tipom je oddychová plavba po zelenej rieke Manavgat, plnej nádherných zákutí, spojená s návštevou vodopádu a miestneho bazáru. Tým, ktorí majú radi spoznávanie miestnych kultúr, dávame do pozornosti prehliadku známej modrej mešity v Manavgate.

Fanúšikovia zážitkových výletov určite ocenia návštevu delfinária, ktoré sa pýši cvičenými delfínmi, morskými tuleňmi a ojedinelou atrakciou – mláďaťom bielej veľryby. V delfináriu sa koná hodinové predstavenie, okrem ktorého majú tí najodvážnejší možnosť vyskúšať si plávanie s delfínmi.

Oblasť Perge patrí k najstaršie osídleným regiónom v Pamfýlii. Traduje sa, že v období najväčšej slávy toto miesto navštívil aj apoštol Pavol. Ďalšie antické mesto Aspendos je známe jedným z najstarších a najzachovalejších divadiel na svete vôbec.

Nielen bohatá história, ale i tie najmodernejšie technológie spojené s tradičnou tureckou pohostinnosťou, vám v komplexe Bellis Deluxe Hotel počas vašej vysnívanej dovolenky spríjemnia každú minútu natoľko, že sa budete cítiť ako svetová celebrita.

Pridaj komentár