Každá z nás si zaslúži chvíľku pre seba a to bez ohľadu na vek alebo či ste zadaná alebo nie. Práve také sú Ladies Movie Night, ktoré mnohým už netreba ani len predstavovať. Tá najbližšia prebehne už 11. februára 2020 v bratislavskom Cinema City Eurovea, tentokrát s filmom Judy, v ktorom nebude chýbať parádne herecké obsadenie, skvelá hudba a i romantika, ktorú máme tak rady.

Už teraz sa môžete tešiť na welcome drink, lákavú tombolu, ako i samotný zážitok z filmu Judy, v ktorom úlohu jednej z najväčších hollywoodskych legiend, herečku a speváčku Judy Garland, stvárni hviezdna Renée Zellweger. Talent a úžasná kariéra Judy Garland si podmanil srdcia miliónov ľudí po celom svete. Všetko má však ale svoju cenu …

To, že úspech a sláva si vyberajú vysokú daň, poznáme už z príbehov mnohých známych hviezd. Osamelosť, alkohol a závislosť na liekoch sa nevyhli ani životu slávnej Judy Garland. Bez peňazí a s krachujúcim manželstvom ide Judy do Londýna, aby vystúpila na turné beznádejne vypredaných koncertov.

A ako to ďalej dopadne, si môžete vychutnať na jedinečnej Ladies Movie Night v Cinema City Eurovea, kde budete mať možnosť zhliadnuť film 2 dni predtým, ako vstúpi do všetkých kín Cinema City. A ak ste sa už dohodli napríklad aj so svojimi kamarátkami, lístky si môžete zakúpiť hneď tu.

Pridaj komentár