Hľadáte originálny darček pre svojho milovaného, ale máte pocit, že aj keď ste prešli všetky obchody v okolí, nič vás nezaujalo? Ak áno, vezmite si inšpiráciu napríklad od nás. V našom krátkom príspevku vám poradíme, aké darčeky kúpiť svojej polovičke. Uvidíte, že sa vám budú páčiť.

Chcete prekvapiť svojho drahého? Tu sú darčeky, ktorými zaručene potešíte mužské polovičky!!!

Trošku orientu v podobe vodnej fajky

Leto je obdobím letných festivalov, stanovačiek, grilovačiek a letných dovoleniek. Ak milujete orient, určite sa vám zapáčia vodné fajky, ktoré pochádzajú z indickej huky. Najviac ich máte možnosť stretnúť na Blízkom Východe, v Turecku, či v Egypte.

Vodné fajky si ale môžete kúpiť aj u nás na Slovensku. Nájdete tu špecializované predajne predávajúce vodné fajky. Kúpte partnerovi a v podstate aj sebe novú vodnú fajku a uvidíte, že získate dobrého spoločníka na letný večer pri grilovačke.

Príslušenstvo k vodnej fajke

Ak chcete, aby bol darček „kompletný“, nezabudnite na kúpu príslušenstva potrebného k vodnej fajke. Určite nezabudnite na nové uhlíky do vodnej fajky, kliešte na manipuláciu s uhlíkmi, kvalitné minerálne kamienky do vodnej fajky, tabak do vodnej fajky a zdravšiu melasu do vodnej fajky.

Športový zážitok

Ktorý muž nemiluje šport? Určite žiaden! Ak viete, ktorý šport váš muž sleduje a viete, ktoré mužstvo alebo športovca má najradšej, pripravte mu darček v podobe športového zážitku. Váš partner takýto darček určite nebude očakávať a to je na tom dobre! Pripravíte pre neho fantastický a nezabudnuteľný zážitok, ktorý sa nikdy nevyrovná hmotným darčekom.

Erotické spodné prádlo

Viete ktorý darček vášho partnera dostane do kolien? Určite to bude čipkované erotické spodné prádlo pre vás! Muži milujú vyzývavé spodné prádla vyrobené z čipky. Ak chcete svojho milovaného potešiť naozaj originálne, skúste napríklad aj takýto darček.

Pridaj komentár