Holandský grafik Ard Gelinck má jednu neuveriteľnú vlastnosť – dokáže prenášať ľudí v čase. Aj keď nejde o skutočné cestovanie v čase, mnohé známe tváre sa mohli v Ardovom Photoshope stretnúť so svojim mladším „JA“.

Matt Leblanc

Jeho diela sú priam úžasné! Poukazujú nielen na to, ako sa vie čas „pohrať“ s každým z nás, ale i na to, ako sa naši obľúbenci z televíznych obrazoviek dokázali počas svojej kariéry zmeniť.

„Ja a môj brat sme vytvorili prvý obraz asi pred 10 rokmi. O niečo neskôr, približne pred 5 rokmi, som upravoval obrázky pre mnoho holandských celebrít a bol to úspech. Naštartovalo ma to a začal pracovať s fotografiami zahraničných hviezd. Prvou z nich bola Madonna, ktorá moju vytvorenú fotku dokonca zverejnila na svojom Instagrame,“ prezradil o svojej práci Ard Gelinck.

Daniel Radcliffe

K Madonne sa neskôr pridali i mnohé ďalšie osobnosti, z ktorých spomeňme takých ako Tina Turner, Lionel Richie, Sylvester Stallone, Robbie Williams, Michael Douglas a mnohých ďalších.

Všetky fotomontáže, ktorým sa Ard venuje už viac ako 10 rokov, majú svoju obľubu po celom svete.

David Bowie

Potvrdzujú to i tisícky sledovateľov na umelcovom Instagrame, kde pravidelne publikuje novinky zo svojej tvorby. Ktorá z dvojíc je vášmu srdcu najbližšia?

Anthony Hopkins
Lady Gaga
Hugh Grant
John Travolta
Madonna
Steven Spielberg

Pridaj komentár