Každá žena chce byť obdarovávaná a chce vidieť, že sa o ňu partner zaujíma a je jej verný. Väčšina žien darčeky nielen rada dostáva, ale ich aj rada dáva. Ak k týmto ženám patríte aj vy a hľadáte zaujímavé a nie príliš otrepané darčeky, máme pre vás niekoľko skvelých nápadov. Stačí si len vybrať tie najlepšie.

Vtipné spodné prádlo

Spodné prádlo je v živote veľmi dôležité, ale ak chcete byť trošku kreatívna, namiesto klasického nudného spodného prádla investujte do vtipného spodného prádla. Stačí si vybrať vtipný nápis, ktorý sedí na vášho partnera a máte úžasný darček na každú príležitosť. Takýto darček pobaví, rozosmeje a nikdy neviete, možno prinesie „viac života“ do spálne!

Nové pánske tričká so zaujímavými nápismi

Okrem vtipného spodného prádla môžete svojho milého obdarovať novými pánskymi tričkami s nápismi. Pánske tričká so zaujímavými potlačami budú partnerovi pripomínať danú chvíľu, v ktorej ste mu ich dali. Na internete nájdete viacero e-shopov, ktoré predávajú zaujímavé tričká s nápismi. Vyberte si pár takýchto tričiek a kúpte mu netradičný, ale zato originálny darček. Takýto darček váš partner rozhodne nebude čakať!

Výlet na obľúbené miesto

Ak má váš partner obľúbené miesto, kde by chcel ísť, prekvapte ho a naplánujte výlet na dané miesto bez jeho vedomia. Zážitky sú najlepšie darčeky. Tie v nás ostávajú po celý život a práve preto by sme mali uprednostňovať skôr takéto darčeky ako tie materiálne.

Nová erotická hračka a dámske spodné prádlo

Viete, čím partnerovi zaručene rozžiarite oči? Rozhodne novým dámskym spodným prádlom. Ak si kúpite sexy saténovú košieľku, váš partner nebude potrebovať žiaden iný darček. Stačí mu pohľad na vás. Skúsiť to prípadne aj s novými erotickými hračkami. Ak to vášmu partnerovi v posteli jednoducho nejde, rozhodne ho potešíte účinnou Viagrou.

Potešte svojho milého originálnym a neočakávaným darčekom a spravte mu krásny deň. Sama veľmi dobre viete, čo sa z týchto darčekov bude páčiť práve vášmu partnerovi.

Pridaj komentár